NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
G13 Haze - Regular
G13 Haze - Regular 1G13 Haze - Regular 2G13 Haze - Regular 3G13 Haze - Regular 4G13 Haze - Regular 5

G13 HAZE - REGULAR STRAIN

VYZKOUšEJTE TOHOTO SLADKéHO A POVZNášEJíCíHO šAMPIóNA S LEGENDáRNí G13 V RODOKMENU!

 
RATING
G13 x Hawaiian Sativa
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

G13 Haze - Regular Semena Konopi

Rozhodli jsme se uchovat při životě naši mystickou legendu G13, a tak jsme ji nakřížili s klasickým Skunkem #1 a výsledný hybrid jsme dále křížili s naší oblíbenou havajskou sativou. Tímto způsobem se vylepšil účinek G13 a vznikla G13 HAZE s extrémně povznášejícím účinkem. Navozuje pocity pokrývající celé spektrum prožitků od tělesného uzemnění po velmi povznášející psychedelický stav. Silná a nezapomenutelná kombinace. G13 HAZE je poměrně vysoká kytka a vytváří mimořádně velkorysé květy s poctivým množstvím pryskyřice.Je G13 Haze - Regular indika nebo sativa?
Strain G13 Haze - Regular od Barneys Farm je 65% Sativa 35% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu G13 Haze - Regular?
Pro správné skladování semen G13 Haze - Regular se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu G13 Haze - Regular?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu G13 Haze - Regular. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena G13 Haze - Regular umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena G13 Haze - Regular vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy G13 Haze - Regular?
Semena konopné odrůdy G13 Haze - Regular klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

G13 Haze - Regular Semena Konopi SPECIFIKACE

REGULÉRNÍ
NORMÁLNÍ
G13 x Hawaiian Sativa
Psychedelický účinek, extrémně energický, povznášející stav, euforie
450-500
65 - 75
ŘÍJEN
3rd-4th week
100-110cm
STŘEDNĚ VELKÝ
35%
65%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
Sladce šalvějová, ovocná
Kořeněně santalová, zemitá, bohatá, čpavá
SPECIFIKACE
REGULÉRNÍ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
G13 x Hawaiian Sativa
Psychedelický účinek, extrémně energický, povznášející stav, euforie
450-500
65 - 75
ŘÍJEN
3rd-4th week
100-110cm
STŘEDNĚ VELKÝ
35%
65%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
ANO
Sladce šalvějová, ovocná
Kořeněně santalová, zemitá, bohatá, čpavá

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.