NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ

EXPOGROW IRUN

The  26th , 27th and 28th of April 2019  is marked in green in the agendas of professionals, experts in the cannabis industry, companies around the world and an avid public to  know the latest developments in the sector  present in  EXPOGROW .

A  Fair unique in its kind , which has not stopped growing and reinventing itself since its inception in 2012.

The 8th edition  will once again occupy the  Ficoba fairgrounds  in the border city of  Irun .

The  5,000 m2 distributed in 4 pavilions and the 7,000 m2 outdoors  make this cannabis event the largest in Europe on the surface .

As for the  exhibiting brands , Expogrow brings together the most respected  seed banks, growshops, distributors, crop products, accessories, lighting, fertilizers, etc ...  Without forgetting the new applications based on CBD, vaporizers or innovation in technology and machinery

ExpoGrow Irun - FICOBA Avda. de Iparralde 43 E-20302 Irun (Spain)
ExpoGrow Irun - Friday: 11am - 8pm Saturday: 11am - 4am Sunday: 11am - 7pm
ExpoGrow Irun - 1 Day: €15, 2 Days: €23, 3 Days: €28
EVENT GALLERY
EVENT VIDEOS

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.