NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Dr Grinspoon
Dr Grinspoon 1Dr Grinspoon 2Dr Grinspoon 3Dr Grinspoon 4Dr Grinspoon 5
Dr Grinspoon 6Dr Grinspoon 7Dr Grinspoon 8Dr Grinspoon 9Dr Grinspoon 10

DR GRINSPOON STRAIN

NENECHTE SI UJíT TUTO VYSOCE CENěNOU KLASIKU S čISTě SATIVNíM účINKEM.

 
RATING
Heirloom Sativa Strain
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ
  • Je nám líto, tato semena momentálně nejsou dostupná.
  • Máme vám zaslat e-mail, až bude toto semeno opět na skladě?

Dr Grinspoon Semena Konopi

Odrůda je pojmenovaná po hrdinovi Barney’s Farm, skvělém propagátorovi konopí, výzkumníkovi a spisovateli Dr. Lesteru Grinspoonovi. Jde o ryzí sativu. Rostliny jsou vysoké a štíhlé a vyžadují delší čas na kvetení. Paličky jsou volně rozeseté po tenkých větvích a po dozrání připomínají kompaktní zeleno-červeno-hnědé korálky třpytící se pryskyřicí. Vydávají citrónovou vůni s tóny škumpy a pikantním aroma tropického ovoce. DR GRINSPOON  je oldschoolová sativa nejvyšší třídy, která má silný, dlouhotrvající, energický a duševně stimulující účinek. Je Dr Grinspoon indika nebo sativa?
Strain Dr Grinspoon od Barneys Farm je 100% Sativa

Jak nejlépe skladovat semena strainu Dr Grinspoon?
Pro správné skladování semen Dr Grinspoon se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Dr Grinspoon?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Dr Grinspoon. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Dr Grinspoon umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Dr Grinspoon vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Dr Grinspoon?
Semena konopné odrůdy Dr Grinspoon klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Dr Grinspoon Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Heirloom Sativa Strain
Soustředěnost, upovídanost, duševní stimulace, energičnost, dlouhotrvající účinek
450 gr/plant
350 gr/m˛
90 - 95
LISTOPAD
2nd-3rd week
140/160cm
140-160cm
160-180cm
VYSOKÁ
100%
100% Sativa
Medová, borovicová, zemitá
Škumpová, citrónová, nakyslá, tropické ovoce
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
OUTDOOR
Heirloom Sativa Strain
Soustředěnost, upovídanost, duševní stimulace, energičnost, dlouhotrvající účinek
450 gr/plant
350 gr/m˛
90 - 95
LISTOPAD
2nd-3rd week
140/160cm
140-160cm
160-180cm
VYSOKÁ
100%
100% Sativa
ANO
Medová, borovicová, zemitá
Škumpová, citrónová, nakyslá, tropické ovoce

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.