NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Dos Si Dos Auto
Dos Si Dos Auto 1Dos Si Dos Auto 2Dos Si Dos Auto 3Dos Si Dos Auto 4Dos Si Dos Auto 5
Dos Si Dos Auto 6Dos Si Dos Auto 7Dos Si Dos Auto 8Dos Si Dos Auto 9Dos Si Dos Auto 10

DOS SI DOS AUTO STRAIN

UžIJTE SI TENHLE úžASNý NářEZOVý AUTOMAT S PříCHUTí PO CITRóNECH!

 
RATING
Dos Si Dos x BF Super Auto #1
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Dos Si Dos Auto Semena Konopi

DOS SI DOS AUTO je neobyčejná nová samonakvétací superodrůda s převahou indiky (65 % indika / 35 % sativa), která dokonale zapadá do naší stále se rozrůstající samonakvétací kalifornské kolekce.   V tomto skvostu se snoubí potence rodičů Face Off OG x Girl Scout Cookies, nyní navíc zkřížených s naší BF Super Auto #1. Tento seriózní genetický boost u DOS SI DOS AUTO znamená zvýšený výnos, potenci a tvorbu trichomů. Dos Si Dos Auto mírní úzkost i bolest a činí den celkově snesitelnějším. Přetrvávající limetková příchuť vám připomene citrónovou polevu na koláči od babičky, čerstvě vytažené z trouby. Tenhle čarokrásný rychlodémon se při pěstování indoor vyšplhá do výšky 100 cm a venku až 140 cm. Od semínka do sklizně jí to trvá pouhých 70–75 dní a má štědrý výnos až 600 g/m2, přičemž obsah THC je nad 20 %. Odeberte se do lahodného snu o rajských rozkoších s jedinečnou odrůdou Dos Si Dos Auto – samonakvétačkou, která vám umožní překroči práh reality.

Sledujte Toni13, oficiálního testovacího growera Barney's Farm – již dnes! Sledujte jeho poslední grow test odrůdy DOS SI DOS AUTO. – https://cultivandomedicina.com/blog-cultivo-marihuana – https://www.facebook.com/pg/Toni13A/posts/Je Dos Si Dos Auto indika nebo sativa?
Strain Dos Si Dos Auto od Barneys Farm je 35% Sativa 65% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Dos Si Dos Auto?
Pro správné skladování semen Dos Si Dos Auto se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Dos Si Dos Auto?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Dos Si Dos Auto. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Dos Si Dos Auto umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Dos Si Dos Auto vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Dos Si Dos Auto?
Semena konopné odrůdy Dos Si Dos Auto klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Dos Si Dos Auto Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
Dos Si Dos x BF Super Auto #1
Silná aktivní zkouřenost
280-350 gr/plant
550 – 650 gr/m˛
70 - 75
80-110cm
100-140cm
STŘEDNĚ VELKÝ
65%
35%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Citronová, sladká
Citrónová poleva na koláči
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
INDOOR/OUTDOOR
Dos Si Dos x BF Super Auto #1
Silná aktivní zkouřenost
280-350 gr/plant
550 – 650 gr/m˛
70 - 75
80-110cm
100-140cm
STŘEDNĚ VELKÝ
65%
35%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
NE
Citronová, sladká
Citrónová poleva na koláči

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.