NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ

CULTIVA VIENNA

Get ready to experience the wonder of one of the world’s most major Hemp celebrations; Welcome to Cultiva Hemp Expo 2020. Returning for its 13th year Cultiva promises to provide access to the world’s greatest and most experienced hemp producers. 

The Cultiva Cannabis Congress, now established throughout Europe, is being held at the Eventpyramid Vösendorf. International high-profile speakers from the fields of science, research, medicine and politics will speak on a wide range of topics, such as cannabis in medicine, cannabis as a raw material, cannabis and the law, indoor gardening and hemp as a food.

Last year's event was a huge success as it displayed the best in workshops and entertainment, including glassblowing workshops, live musical entertainment and food from around the world. Cultiva Hemp Expo 2020 promises to be on a whole different level as it looks to be bigger and better than previous years! 

Cultiva Vienna - Eventpyramid Vösendorf Parkallee 2 2334 Vösendorf - Austria
Cultiva Vienna - Friday: 10:30AM - 7PM. Saturday: 10:30AM - 8PM. Sunday: 10:30AM - 6PM.
Cultiva Vienna - Day Ticket: € 12. 3-Day Ticket: € 24
EVENT GALLERY
EVENT VIDEOS

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.