NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Critical Kush - Regular
Critical Kush - Regular 1Critical Kush - Regular 2Critical Kush - Regular 3Critical Kush - Regular 4Critical Kush - Regular 5
Critical Kush - Regular 6Critical Kush - Regular 7Critical Kush - Regular 8Critical Kush - Regular 9Critical Kush - Regular 10

CRITICAL KUSH - REGULAR STRAIN

UKáZKOVý KřížENEC OG KUSHE VáM UKážE, ZAč JE TOHO LOKET!

 
RATING
Critical Mass (Mr Nice) x OG Kush
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ
  • Je nám líto, tato semena momentálně nejsou dostupná.
  • Máme vám zaslat e-mail, až bude toto semeno opět na skladě?

Critical Kush - Regular Semena Konopi

CRITICAL KUSH pro opravdové znalce, kteří chtějí mateční rostlinu CRITICAL KUSH. Jedná se o spojení dvou nejuznávanějších genetik na světě, Critical Mass (Mr. Nice) a naší vlastní verze OG Kush. Hybrid CRITICAL KUSH je silná indika, vyznačuje se dynamickým růstem a extrémně vysokým výnosem v podobě nádherných a velmi potentních květů s nezaměnitelnou chutí Kushe. Rostliny CRITICAL KUSH jsou při indoor pěstování zralé po 7 až 8 týdnech, jsou středně vysoké a jejich boční větve často potřebují podporu, aby udržely tíhu hustých a těžkých palic.Je Critical Kush - Regular indika nebo sativa?
Strain Critical Kush - Regular od Barneys Farm je 100% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Critical Kush - Regular?
Pro správné skladování semen Critical Kush - Regular se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Critical Kush - Regular?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Critical Kush - Regular. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Critical Kush - Regular umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Critical Kush - Regular vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Critical Kush - Regular?
Semena konopné odrůdy Critical Kush - Regular klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Critical Kush - Regular Semena Konopi SPECIFIKACE

REGULÉRNÍ
NORMÁLNÍ
Critical Mass (Mr Nice) x OG Kush
Silný, uklidňující, relaxační
700-800
50 - 60
ZÁŘÍ
3rd-4th week
100-110cm
STŘEDNĚ VELKÝ
100%
100% Indica
Citrusová, kořeněná, dřevitá
Peprná, citrusová, zemitá, kořeněná
SPECIFIKACE
REGULÉRNÍ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Critical Mass (Mr Nice) x OG Kush
Silný, uklidňující, relaxační
700-800
50 - 60
ZÁŘÍ
3rd-4th week
100-110cm
STŘEDNĚ VELKÝ
100%
100% Indica
ANO
Citrusová, kořeněná, dřevitá
Peprná, citrusová, zemitá, kořeněná

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.