NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Chronic Thunder
Chronic Thunder 1Chronic Thunder 2Chronic Thunder 3Chronic Thunder 4Chronic Thunder 5
Chronic Thunder 6Chronic Thunder 7Chronic Thunder 8Chronic Thunder 9

CHRONIC THUNDER STRAIN

POZOR, PřICHáZí OBDIVUHODNý CHRONIC THUNDER Z ALJAšKY!

 
RATING
Chronic x Alaskan Thunder Fuck
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ
  • Je nám líto, tato semena momentálně nejsou dostupná.
  • Máme vám zaslat e-mail, až bude toto semeno opět na skladě?

Chronic Thunder Semena Konopi

CHRONIC THUNDER se zrodil ze zkřížení stabilních prvotřídních genetik legendární Alaskan Thunder a stabilní výnosné odrůdy Dr. Chronic. Tento nádherný mix genetik dal vzniknout vysoce výnosnému hybridu s rychlým kvetením a převahou indiky, který při pěstování v indooru dorůstá výšky až 100 cm. Kvetení trvá pouze osm a půl týdne, během nichž vyrostou notně obtěžkané postranní větve. Ty je nutné v poslední fázi kvetení podepřít. CHRONIC THUNDER se vyznačuje jedinečnou vůní skořice a lahodnou příchutí. Navozuje stav uvolněnosti a spokojenosti. Je Chronic Thunder indika nebo sativa?
Strain Chronic Thunder od Barneys Farm je 20% Sativa 80% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Chronic Thunder?
Pro správné skladování semen Chronic Thunder se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Chronic Thunder?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Chronic Thunder. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Chronic Thunder umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Chronic Thunder vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Chronic Thunder?
Semena konopné odrůdy Chronic Thunder klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Chronic Thunder Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Chronic x Alaskan Thunder Fuck
Jemný, spokojenost, relaxace
600 gr/m˛
55 - 60
ZÁŘÍ
3rd-4th week
90/100cm
100cm
80%
20%
Čokoládová, sladká, zemitá
Skořicová, pepřová, zemitá, naftová
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Chronic x Alaskan Thunder Fuck
Jemný, spokojenost, relaxace
600 gr/m˛
55 - 60
ZÁŘÍ
3rd-4th week
90/100cm
100cm
80%
20%
NE
Čokoládová, sladká, zemitá
Skořicová, pepřová, zemitá, naftová

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.