NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Chronic Thunder
Chronic Thunder 1Chronic Thunder 2Chronic Thunder 3Chronic Thunder 4Chronic Thunder 5
Chronic Thunder 6Chronic Thunder 7Chronic Thunder 8Chronic Thunder 9

CHRONIC THUNDER STRAIN

POZOR, PřICHáZí OBDIVUHODNý CHRONIC THUNDER Z ALJAšKY!

 
RATING
Chronic x Alaskan Thunder Fuck
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ
  • Je nám líto, tato semena momentálně nejsou dostupná.
  • Máme vám zaslat e-mail, až bude toto semeno opět na skladě?

Chronic Thunder Semena Konopi

CHRONIC THUNDER™ se zrodil ze zkřížení stabilních prvotřídních genetik legendární Alaskan Thunder a stabilní výnosné odrůdy Dr. Chronic. Tento nádherný mix genetik dal vzniknout vysoce výnosnému hybridu s rychlým kvetením a převahou indiky, který při pěstování v indooru dorůstá výšky až 100 cm. Kvetení trvá pouze osm a půl týdne, během nichž vyrostou notně obtěžkané postranní větve. Ty je nutné v poslední fázi kvetení podepřít. CHRONIC THUNDER™ se vyznačuje jedinečnou vůní skořice a lahodnou příchutí. Navozuje stav uvolněnosti a spokojenosti. 

Chronic Thunder Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Chronic x Alaskan Thunder Fuck
Jemný, spokojenost, relaxace
600 gr/m˛
55 - 60
ZÁŘÍ
3rd-4th week
90/100cm
100cm
80%
20%
Čokoládová, sladká, zemitá
Skořicová, pepřová, zemitá, naftová
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Chronic x Alaskan Thunder Fuck
Jemný, spokojenost, relaxace
600 gr/m˛
55 - 60
ZÁŘÍ
3rd-4th week
90/100cm
100cm
80%
20%
NE
Čokoládová, sladká, zemitá
Skořicová, pepřová, zemitá, naftová

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.