NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
BYDLIŠTĚ O BARNEYS BARNEY'S FARM NA TURNE SLUžBY PRO ZáKAZNíKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Chronic Thunder
Chronic Thunder 1Chronic Thunder 2Chronic Thunder 3Chronic Thunder 4Chronic Thunder 5
Chronic Thunder 6Chronic Thunder 7Chronic Thunder 8Chronic Thunder 9

CHRONIC THUNDER

POZOR, PřICHáZí OBDIVUHODNý CHRONIC THUNDER Z ALJAšKY!

 
RATING
Chronic x Alaskan Thunder Fuck
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

CHRONIC THUNDER™ Semena Konopi

CHRONIC THUNDER™ se zrodil ze zkřížení stabilních prvotřídních genetik legendárního Alaskan Thunder a stabilní výnosné odrůdy Dr. Chronic. Tento nádherný mix genetik dal vzniknout vysoce výnosnému hybridu s rychlým kvetením a převahou indiky, který při pěstování v indooru dorůstá výšky až 100 cm. Kvetení trvá pouze osm a půl týdne, během nichž vyrostou notně obtěžkané postranní větve. Ty je nutné v poslední fázi kvetení podepřít. CHRONIC THUNDER™ se vyznačuje jedinečnou vůní skořice a lahodnou příchutí. Navozuje stav relaxace a spojenosti. 

Chronic Thunder Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Chronic x Alaskan Thunder Fuck
do pohody, spojenost, relaxace
600 gr/m˛
55 - 60
ZÁŘÍ
3rd-4th week
90/100cm
100cm
80%
20%
čokoládová, sladce zemitá
skořicová, pepřová, zemitá, naftová
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Chronic x Alaskan Thunder Fuck
do pohody, spojenost, relaxace
600 gr/m˛
55 - 60
ZÁŘÍ
3rd-4th week
90/100cm
100cm
80%
20%
NE
čokoládová, sladce zemitá
skořicová, pepřová, zemitá, naftová

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod tou výhradou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že konopná semena jsou v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.