NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Cheese

CHEESE STRAIN

NAVšTIVTE SýROVOU PLANETU S TíMTO PRAOTCEM VšECH KONOPNýCH ODRůD! Náš SPECIáLNí CHEESE JE ZPáTKY.

 
RATING
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Cheese Semena Konopi

Feminizovaný Cheese od Barneyʼs Farm! Tahle věčná klasika z genetického trezoru Barney’s Farm si zaslouží krátce představit. Jde o vysoce ceněnou a přísně stráženou odrůdu, která vás odnese do sýrové galaxie, přetékající tvořivostí a láskou. Pěstuje se jedna radost. Tato smradlavoučká elektrárna si vyvine neslýchané množství bočních větví, obtěžkaných jiskřivou sýrovou nadílkou. Při pěstování indoor se dá sklízet 600 g/m2, zatímco v outdoor prostředí to esperti mohou dotáhnout i na jeden kilogram na rostlinu. To vše po pouhých osmi týdnech květu. Úchvatná sýrová zkušenost prodchne den sněním a potěšením, nakopne kreativitu a dodá chuť družit se. Není radno to přehánět, tyhle účinky nemají strop. Člověk se akorát ukrutně „zčízuje“. Není divu, že Cheese je jednou z nejoblíbenějších odrůd na celé planetě. Ideální volba pro zkušeného uživatele. Je to revoluční odrůda, naprosto úžasná rostlina, co splňuje všechny parametry. Výnos je spolehlivý, a co do ní vložíte, to vám vrátí. Má jedinečnou ovocně sýrovou chuť. Samozřejmě i účinky jsou nadpozemské. Nenechte si ujít tuhle výjimečnu sýrovou lahůdku prodchnutou ohněm od Barneyʼs Farm.  Je Cheese indika nebo sativa?
Strain Cheese od Barneys Farm je 50% Sativa 50% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Cheese?
Pro správné skladování semen Cheese se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Cheese?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Cheese. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Cheese umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Cheese vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Cheese?
Semena konopné odrůdy Cheese klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Cheese Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Pocity štěstí, relaxace, euforie, hlad
800 gr/plant
500-600 gr/m˛
56 - 63
ŘÍJEN
1st-2nd week
100-120cm
150-200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
50%
50%
Indika/Sativa
Čedar s oříšky
Klasický skunkový odér, ovoce a uzený čedar
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Pocity štěstí, relaxace, euforie, hlad
800 gr/plant
500-600 gr/m˛
56 - 63
ŘÍJEN
1st-2nd week
100-120cm
150-200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
50%
50%
Indika/Sativa
STŘEDNĚ VELKÝ
ANO
Čedar s oříšky
Klasický skunkový odér, ovoce a uzený čedar
1

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.