NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Cheese

CHEESE STRAIN

NAVšTIVTE SýROVOU PLANETU S TíMTO PRAOTCEM VšECH KONOPNýCH ODRůD! Náš SPECIáLNí CHEESE JE ZPáTKY.

 
RATING
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Cheese Semena Konopi

Feminizovaný Cheese od Barneyʼs Farm! Tahle věčná klasika z genetického trezoru Barney’s Farm si zaslouží krátce představit. Jde o vysoce ceněnou a přísně stráženou odrůdu, která vás odnese do sýrové galaxie, přetékající tvořivostí a láskou. Pěstuje se jedna radost. Tato smradlavoučká elektrárna si vyvine neslýchané množství bočních větví, obtěžkaných jiskřivou sýrovou nadílkou. Při pěstování indoor se dá sklízet 600 g/m2, zatímco v outdoor prostředí to esperti mohou dotáhnout i na jeden kilogram na rostlinu. To vše po pouhých osmi týdnech květu. Úchvatná sýrová zkušenost prodchne den sněním a potěšením, nakopne kreativitu a dodá chuť družit se. Není radno to přehánět, tyhle účinky nemají strop. Člověk se akorát ukrutně „zčízuje“. Není divu, že Cheese je jednou z nejoblíbenějších odrůd na celé planetě. Ideální volba pro zkušeného uživatele. Je to revoluční odrůda, naprosto úžasná rostlina, co splňuje všechny parametry. Výnos je spolehlivý, a co do ní vložíte, to vám vrátí. Má jedinečnou ovocně sýrovou chuť. Samozřejmě i účinky jsou nadpozemské. Nenechte si ujít tuhle výjimečnu sýrovou lahůdku prodchnutou ohněm od Barneyʼs Farm.  

Cheese Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Pocity štěstí, relaxace, euforie, hlad
600g per plant
500-600 gr/m˛
56 - 63
ŘÍJEN
1st-2nd week
100-120cm
150-200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
50%
50%
Indika/Sativa
Čedar s oříšky
Klasický skunkový odér, ovoce a uzený čedar
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Pocity štěstí, relaxace, euforie, hlad
600g per plant
500-600 gr/m˛
56 - 63
ŘÍJEN
1st-2nd week
100-120cm
150-200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
50%
50%
Indika/Sativa
STŘEDNĚ VELKÝ
ANO
Čedar s oříšky
Klasický skunkový odér, ovoce a uzený čedar
1

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.