NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Cheese Auto

CHEESE AUTO STRAIN

ZAžIJTE JEDINEčNOU KOMBINACI OSTRéHO AROMA A UVOLňUJíCíCH účINKů S KONOPNýM STRAINEM CHEESE AUTO.

 
RATING
Cheese x BF Super Auto #1
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

CHEESE AUTO™ Semena Konopi

Cheese Auto od Barney´s Farm. Slavná odrůda Cheese se dočkala vývoje samonakvétací genetiky Barney´s Farm. Tento výjimečný strain konopí je crème de la crème a poskytuje nejnáročnějším milovníkům konopí nezapomenutelný zážitek. Tento hybrid s převahou indiky, který se zrodil z dráždivé kombinace genetiky Cheese a Super Auto #1, je výjimečný strain, který vás jistě ohromí. Cheese Auto je vysoce produktivní s 20% koncentrací THC a může se pochlubit rychlým kvetením ze semen, které trvá pouhých 65-70 dní. Výnosy dosahují působivých 550-600 g/m2 indoor a 200-300 g na rostlinu venku. Její kompaktní rozměry, 80-110 cm indoor a 90-120 cm venku, z ní dělají skvělou volbu pro pěstitele, kteří chtějí maximalizovat produkci a zároveň ušetřit místo. Co však činí Cheese Auto skutečně výjimečným, je jeho jedinečné aroma a chuťový profil. Jeho štiplavé aroma připomínající sýr v kombinaci se skunkem a zemitými podtóny se nepodobá ničemu, co jste kdy zažili. A nesmíme zapomenout ani na jeho silné a dobře zakulacené opojení s hluboce uklidňujícím účinkem, které je ideální pro relaxační večer. Dopřejte si znamenitou chuť a nezapomenutelný zážitek z Cheese Auto ještě dnes!

Cheese Auto Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
Cheese x BF Super Auto #1
Relaxace, štěstí, stimulující, kreativní
200-300 gr/plant
550-600 gr/m˛
65 - 70
80-110cm
80-110cm
80-120cm
STŘEDNĚ VELKÝ
70%
30%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Sladká, skunk, pikantní zrající sýr
Zemitá, štiplavý sýr, skunk
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
INDOOR/OUTDOOR
Cheese x BF Super Auto #1
Relaxace, štěstí, stimulující, kreativní
200-300 gr/plant
550-600 gr/m˛
65 - 70
80-110cm
80-110cm
80-120cm
STŘEDNĚ VELKÝ
70%
30%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
NE
Sladká, skunk, pikantní zrající sýr
Zemitá, štiplavý sýr, skunk

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.