NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Bubba Kush

BUBBA KUSH STRAIN

ALE KUš – BUBBA KUSH JE NEJLEPší INDIKA NA SVěTě!

 
RATING
Afghan Kush Landrace x OG Kush
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Bubba Kush Semena Konopi

Tato pozoruhodná rostlina je potomkem slavných genetik, původně objevených jistým Bubbhou ve Spojených státech. Náš tým ji stabilizoval a pozvedl na úroveň, kterou si vzhledem ke své historii a reputaci zaslouží. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších indik na světě, s děsivým obsahem 29 % THC. Bubba Kush je silně produktivní model, i když během 8 až 9 týdnů květu nevyroste příliš do výšky. Právě proto je ideálním kandidátem pro ty, kdo se pídí po silné odrůdě, která během kvetení nezabere moc místa. Výkon téhle mašiny není její velikostí nikterak poznamenán. S trochu láskyplné péče se dá při pěstování indoor snadno vytěžit až 600 g/m2. Odleťte do světa Bubba Kushe a vychutnejte si jeden z nejvíce uklidňujících modelů ve světě konopí. Díky autentickým afghánským genům se strain vyznačuje vynikající potencí a exotické vůně z Východu vám připomenou aromatické turecké sladkosti. Proč neodletět na létajícím koberci značky Bubba Kush?  Venku se sklízí první nebo druhý týden v říjnu. Budete ohromeni vrdými palicemi s lahodnou vůní nafty, kterými budou obsypány všechny větve. Během kvetení se z palic stanou nezapomenutelné pryskyřičné drahokamy, jaké nemají ve světě konopí konkurenci. Výnos a účinek nemají obdobu. Bubbu si každopádně nenechte ujít!

Bubba Kush Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Afghan Kush Landrace x OG Kush
Euforická relaxace, zklidňující
1kg per plant
550-600 gr/m˛
56 - 63
ŘÍJEN
1st-2nd week
100-120cm
150-200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
70%
30%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Sladký hašiš, moka, zemitá
Hašišová, nasládlá, zemitě kořeněná
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Afghan Kush Landrace x OG Kush
Euforická relaxace, zklidňující
1kg per plant
550-600 gr/m˛
56 - 63
ŘÍJEN
1st-2nd week
100-120cm
150-200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
70%
30%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
STŘEDNĚ VELKÝ
ANO
Sladký hašiš, moka, zemitá
Hašišová, nasládlá, zemitě kořeněná
1

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.