NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Blue Sunset Sherbert
Blue Sunset Sherbert 1Blue Sunset Sherbert 2Blue Sunset Sherbert 3Blue Sunset Sherbert 4Blue Sunset Sherbert 5
Blue Sunset Sherbert 6Blue Sunset Sherbert 7Blue Sunset Sherbert 8Blue Sunset Sherbert 9Blue Sunset Sherbert 10

BLUE SUNSET SHERBERT STRAIN

PřIPRAVTE SE NA BOHATé AROMA EXOTICKýCH TERPENů A OHROMUJíCí ZBARVENí!

 
RATING
Sunset Sherbet x Purple Punch
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Blue Sunset Sherbert Semena Konopi

BLUE SUNSET SHERBERT od Barney’s Farm je hybrid s převahou indiky, který se vyznačuje masivním výnosem, a i když z něj do všech stran trčí nespočet větví, které budou notně obtěžkané velkými palicemi, není nezvladatelný. Vykvete superrychle, za pouhých 59 až 63 dní, s výnosem 650–700 g/m2. Protože má kompaktní strukturu, nadprůměrnou tvorbu trichomů a roste do výšky asi 80 centimetrů, hodí se bezvadně k pěstování indoor. Venku může dosáhnout ohromující výšky dvou metrů a výnosu až jeden kilogram na rostlinu. BLUE SUNSET SHERBERT v závěru skýtá neuvěřitelnou podívanou. Jako mávnutím kouzelného proutku se promění v úchvatný kaleidoskop exoticky zbarvených listů a jasně oranžových pestíků trčících z hutných, lepkavých palicí pokrytých jiskřivými trichomy, díky nimž tato odrůda dosahuje neuvěřitelného obsahu THC – až 28 procent. Na těchto kráskách je vidět vliv rodičovských odrůd Purple Punch a Sherbet Dib Dab. Vysoký obsah terpenů, jako je limonen, humulen či terpinolen, garantuje lahodné aroma ovocných bonbonů, řízného citrusu a sladkých borůvek. V silně omamných účincích BLUE SUNSET SHERBERT se snoubí to nejlepší ze dvou světů: sativa vám okamžitě zlepší náladu a zvýší kreativitu, zatímco indika vás dokonale uklidní a uvolní po celém těle, až totálně odpadnete. Dokonalé završení celého dne!Je Blue Sunset Sherbert indika nebo sativa?
Strain Blue Sunset Sherbert od Barneys Farm je 35% Sativa 65% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Blue Sunset Sherbert?
Pro správné skladování semen Blue Sunset Sherbert se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Blue Sunset Sherbert?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Blue Sunset Sherbert. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Blue Sunset Sherbert umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Blue Sunset Sherbert vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Blue Sunset Sherbert?
Semena konopné odrůdy Blue Sunset Sherbert klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Blue Sunset Sherbert Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Sunset Sherbet x Purple Punch
Kreativní euforický účinek sativy + uklidňující účinek indiky po celém těle
1000 gr/plant
550-650 gr/m˛
59 - 63
ŘÍJEN
1st-2nd week
100-120cm
150-200cm
65%
35%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Sladké bonbony, citrus
Sladká, jemné bonbony, citrusová, lesní plody
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
indoor
Sunset Sherbet x Purple Punch
Kreativní euforický účinek sativy + uklidňující účinek indiky po celém těle
1000 gr/plant
550-650 gr/m˛
59 - 63
ŘÍJEN
1st-2nd week
100-120cm
150-200cm
65%
35%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
NE
Sladké bonbony, citrus
Sladká, jemné bonbony, citrusová, lesní plody
1

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.