NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Biscotti Mintz
Biscotti Mintz 1Biscotti Mintz 2Biscotti Mintz 3Biscotti Mintz 4Biscotti Mintz 5
Biscotti Mintz 6Biscotti Mintz 7Biscotti Mintz 8Biscotti Mintz 9Biscotti Mintz 10

BISCOTTI MINTZ STRAIN

BISCOTTI MINTZ, TO JSOU šPIčKOVé GENETIKY Z USA A NEUVěřITELNá CHUť...

 
RATING
Biscotti x Mintz
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

BISCOTTI MINTZ™ Semena Konopi

BISCOTTI MINTZ™ od Barneyʼs Farm je lahůdka pro opravdové znalce, vyšlechtěná ze dvou špičkových a vyhledávaných amerických odrůd. V laboratoři jsme zkřížili Biscotti, 80% indiku, která si již nyní získává celosvětový věhlas, s naším exkluzivním a velmi lahodným fenotypem odrůdy Mintz. Výsledek je naprosto ohromující. Díky genům Cookies x OG Kush jsme u Biscotti docílili neuvěřitelné potence a získali intenzivní chuť, která byla završena právě přidáním lahodné genetiky Mintz. Tak vznikl nový šampion a naprosto unikátní přírůstek do našeho katalogu! BISCOTTI MINTZ™ je odrůda s převládajícími fialovými tóny a naprosto šílenou produkcí trichomů. Když dozrává, na listech se objeví nádherná škála fialových, oranžových a zelených tónů, zatímco zavalité, tmavě zelené palice s dlouhými oranžovými pestíky přecházejí místy do fialova. Ohromí vás svými dráždivými chutěmi, které na patře dlouho přetrvávají. Ve vůni je cítit kush s nádechem čokoládových sušenek s jemnou mátou a kořením. Terpeny jako limonen, karyofylen a eukalyptol se spolu snoubí tak, že vytvářejí mimořádně lákavé aroma. BISCOTTI MINTZ™ nabízí vysoce kreativní, soustředěný, a přitom relaxační účinek, kdy zároveň zjistíte, že vám dodává energii do celého těla.

Biscotti Mintz Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Biscotti x Mintz
Kreativní, soustředěný, relaxační, povzbuzující
1.5kg per plant
600-650 gr/m˛
56 - 63
ŘÍJEN
1st-2nd week
80-90cm
200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
80%
20%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Dráždivá a dlouhotrvající
Čokoládové sušenky a máta s kořením
TEPLÉ A MÍRNÉ
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Biscotti x Mintz
Kreativní, soustředěný, relaxační, povzbuzující
1.5kg per plant
600-650 gr/m˛
56 - 63
ŘÍJEN
1st-2nd week
80-90cm
200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
80%
20%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
NE
Dráždivá a dlouhotrvající
Čokoládové sušenky a máta s kořením
TEPLÉ A MÍRNÉ
2

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.