NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Biscotti Mintz
Biscotti Mintz 1Biscotti Mintz 2Biscotti Mintz 3Biscotti Mintz 4Biscotti Mintz 5
Biscotti Mintz 6Biscotti Mintz 7Biscotti Mintz 8Biscotti Mintz 9Biscotti Mintz 10

BISCOTTI MINTZ STRAIN

BISCOTTI MINTZ, TO JSOU šPIčKOVé GENETIKY Z USA A NEUVěřITELNá CHUť...

 
RATING
Biscotti x Mintz
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Biscotti Mintz Semena Konopi

BISCOTTI MINTZ od Barneyʼs Farm je lahůdka pro opravdové znalce, vyšlechtěná ze dvou špičkových a vyhledávaných amerických odrůd. V laboratoři jsme zkřížili Biscotti, 80% indiku, která si již nyní získává celosvětový věhlas, s naším exkluzivním a velmi lahodným fenotypem odrůdy Mintz. Výsledek je naprosto ohromující. Díky genům Cookies x OG Kush jsme u Biscotti docílili neuvěřitelné potence a získali intenzivní chuť, která byla završena právě přidáním lahodné genetiky Mintz. Tak vznikl nový šampion a naprosto unikátní přírůstek do našeho katalogu! BISCOTTI MINTZ je odrůda s převládajícími fialovými tóny a naprosto šílenou produkcí trichomů. Když dozrává, na listech se objeví nádherná škála fialových, oranžových a zelených tónů, zatímco zavalité, tmavě zelené palice s dlouhými oranžovými pestíky přecházejí místy do fialova. Ohromí vás svými dráždivými chutěmi, které na patře dlouho přetrvávají. Ve vůni je cítit kush s nádechem čokoládových sušenek s jemnou mátou a kořením. Terpeny jako limonen, karyofylen a eukalyptol se spolu snoubí tak, že vytvářejí mimořádně lákavé aroma. BISCOTTI MINTZ nabízí vysoce kreativní, soustředěný, a přitom relaxační účinek, kdy zároveň zjistíte, že vám dodává energii do celého těla.Je Biscotti Mintz indika nebo sativa?
Strain Biscotti Mintz od Barneys Farm je 20% Sativa 80% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Biscotti Mintz?
Pro správné skladování semen Biscotti Mintz se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Biscotti Mintz?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Biscotti Mintz. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Biscotti Mintz umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Biscotti Mintz vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Biscotti Mintz?
Semena konopné odrůdy Biscotti Mintz klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Biscotti Mintz Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Biscotti x Mintz
Kreativní, soustředěný, relaxační, povzbuzující
1500 gr/plant
600-700 gr/m˛
56 - 63
ŘÍJEN
1st-2nd week
80-110cm
120-200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
80%
20%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Dráždivá a dlouhotrvající
Čokoládové sušenky a máta s kořením
TEPLÉ A MÍRNÉ
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Biscotti x Mintz
Kreativní, soustředěný, relaxační, povzbuzující
1500 gr/plant
600-700 gr/m˛
56 - 63
ŘÍJEN
1st-2nd week
80-110cm
120-200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
80%
20%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
NE
Dráždivá a dlouhotrvající
Čokoládové sušenky a máta s kořením
TEPLÉ A MÍRNÉ
2

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.