NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Banana Punch
Banana Punch 1Banana Punch 2Banana Punch 3Banana Punch 4Banana Punch 5
Banana Punch 6Banana Punch 7Banana Punch 8Banana Punch 9Banana Punch 10

BANANA PUNCH STRAIN

DALší PRVOTříDNí šLECHTITELSKý KOUSEK, LáKAVé AROMA A EXOTICKé BARVY NAšEHO BANANA OG X PURPLE PUNCH

 
RATING
Banana OG x Purple Punch
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

BANANA PUNCH™ Semena Konopi

BANANA PUNCH™ od Barney's Farm je dalším produktem mistrovského šlechtění v laboratoři Barney's Farm a další lahodný přírůstek do naší prestižní kolekce výjimečných květin, který v sobě spojuje dvě nejvyhledávanější genetiky Banana OG a Purple Punch! Pro vývoj jsme vybrali mimořádně uklidňující variantu s 55% vlivem indiky. To zaručuje vyšší výnosový potenciál v kombinaci s kratší dobou kvetení, která je pouhých 60-65 dní. Ve spojení se zvýšenou produkcí terpenů, zejména limonenu a pinenu, tak vznikl základ chuti citrusového tropického ovoce. Ta je ideálním doplňkem pro kombinaci se zralým sladkým banánem, který u Banana OG převládá. BANANA PUNCH™ je silná robustní rostlina mimořádně univerzální pro širokou škálu pěstitelských technik – při pěstování indoor dosáhne dokonalé výšky během několika týdnů, zatímco venku můžete očekávat výjimečné rostliny dosahující zralosti koncem září. Dechberoucí barvy a aromatické vlastnosti našeho potomka OG Kush jménem Purple Punch se během šlechtění neztratily. Během vývoje BANANA PUNCH™ se objevují krásné tmavě fialové a oranžové barvy v kontrastu s tmavými odstíny zelené. S počátkem kvetení se větve rostlin rychle formují, květy se neustále zvětšují a množí a hustě se pokrývají jasně jantarovými pestíky a zlatavým povlakem lepkavých pryskyřičných trichomů. Nejhojněji zastoupeným terpenem v našem Banana Punch je limonen, následovaný pinenem, myrcenem a karyofylenem.   Zajímá vás více informací? Sledujte Toniho13 při pěstování prestižní odrůdy BANANA PUNCH™ od společnosti Barney's Farm na https://cultivandomedicina.com/blog-cultivo-marihuana.

Banana Punch Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Banana OG x Purple Punch
Uvolňující, euforie, kreativita
1.5kg plant
600-650g/m˛ gr/m˛
60 - 65
ZÁŘÍ
3rd-4th week
110cm
110cm
200CMcm
STŘEDNĚ VELKÝ
55%
45%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Zemitá, sladce banánová, tropické ovoce
Zralý banán, sladké a kyselé citrusy
3
Cool, Hot & Temperate
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
indoor
Banana OG x Purple Punch
Uvolňující, euforie, kreativita
1.5kg plant
600-650g/m˛ gr/m˛
60 - 65
ZÁŘÍ
3rd-4th week
110cm
110cm
200CMcm
STŘEDNĚ VELKÝ
55%
45%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
NE
Zemitá, sladce banánová, tropické ovoce
Zralý banán, sladké a kyselé citrusy
4
3
3
4
3
Cool, Hot & Temperate
2

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.