NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Banana Punch
Banana Punch 1Banana Punch 2Banana Punch 3Banana Punch 4Banana Punch 5
Banana Punch 6Banana Punch 7Banana Punch 8Banana Punch 9Banana Punch 10

BANANA PUNCH STRAIN

DALší PRVOTříDNí šLECHTITELSKý KOUSEK, LáKAVé AROMA A EXOTICKé BARVY NAšEHO BANANA OG X PURPLE PUNCH

 
RATING
Banana OG x Purple Punch
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Banana Punch Semena Konopi

BANANA PUNCH od Barney's Farm je dalším produktem mistrovského šlechtění v laboratoři Barney's Farm a další lahodný přírůstek do naší prestižní kolekce výjimečných květin, který v sobě spojuje dvě nejvyhledávanější genetiky Banana OG a Purple Punch! Pro vývoj jsme vybrali mimořádně uklidňující variantu s 55% vlivem indiky. To zaručuje vyšší výnosový potenciál v kombinaci s kratší dobou kvetení, která je pouhých 60-65 dní. Ve spojení se zvýšenou produkcí terpenů, zejména limonenu a pinenu, tak vznikl základ chuti citrusového tropického ovoce. Ta je ideálním doplňkem pro kombinaci se zralým sladkým banánem, který u Banana OG převládá. BANANA PUNCH je silná robustní rostlina mimořádně univerzální pro širokou škálu pěstitelských technik – při pěstování indoor dosáhne dokonalé výšky během několika týdnů, zatímco venku můžete očekávat výjimečné rostliny dosahující zralosti koncem září. Dechberoucí barvy a aromatické vlastnosti našeho potomka OG Kush jménem Purple Punch se během šlechtění neztratily. Během vývoje BANANA PUNCH se objevují krásné tmavě fialové a oranžové barvy v kontrastu s tmavými odstíny zelené. S počátkem kvetení se větve rostlin rychle formují, květy se neustále zvětšují a množí a hustě se pokrývají jasně jantarovými pestíky a zlatavým povlakem lepkavých pryskyřičných trichomů. Nejhojněji zastoupeným terpenem v našem Banana Punch je limonen, následovaný pinenem, myrcenem a karyofylenem.   Zajímá vás více informací? Sledujte Toniho13 při pěstování prestižní odrůdy BANANA PUNCH od společnosti Barney's Farm na https://cultivandomedicina.com/blog-cultivo-marihuana.Je Banana Punch indika nebo sativa?
Strain Banana Punch od Barneys Farm je 45% Sativa 55% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Banana Punch?
Pro správné skladování semen Banana Punch se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Banana Punch?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Banana Punch. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Banana Punch umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Banana Punch vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Banana Punch?
Semena konopné odrůdy Banana Punch klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Banana Punch Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Banana OG x Purple Punch
Uvolňující, euforie, kreativita
1500 gr/plant
600-700 gr/m˛
60 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
110cm
100-110cm
150-200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
55%
45%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Zemitá, sladce banánová, tropické ovoce
Zralý banán, sladké a kyselé citrusy
3
Cool, Hot & Temperate
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
indoor
Banana OG x Purple Punch
Uvolňující, euforie, kreativita
1500 gr/plant
600-700 gr/m˛
60 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
110cm
100-110cm
150-200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
55%
45%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
NE
Zemitá, sladce banánová, tropické ovoce
Zralý banán, sladké a kyselé citrusy
4
3
3
4
3
Cool, Hot & Temperate
2

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.