NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Ayahuasca Purple
Ayahuasca Purple 1Ayahuasca Purple 2Ayahuasca Purple 3Ayahuasca Purple 4Ayahuasca Purple 5
Ayahuasca Purple 6Ayahuasca Purple 7Ayahuasca Purple 8Ayahuasca Purple 9Ayahuasca Purple 10

AYAHUASCA PURPLE STRAIN

POVZNESTE SVé VěDOMí S TOUTO VýJIMEčNOU A LAHODNOU INDIKOU!

 
RATING
Red River Delta x Master Kush
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Ayahuasca Purple Semena Konopi

V Barney's Farm jsme před několika lety dostali darem semena Red River Delta. Při pěstování byly tyto neuvěřitelně krásné fialové a rubínově červené rostliny doslova zjevením. Poté jsme je zkřížili s naším Master Kush a vytvořili skutečně dokonalou odrůdu. Tvoří široké listy a krátká podsaditá struktura nese kolosální husté palice, které v posledním týdnu kvetení potřebují podepřít. Tato odrůda má bohaté aroma lískových oříšků a papáji a vyvolává uvolňující a uspokojující účinek.Je Ayahuasca Purple indika nebo sativa?
Strain Ayahuasca Purple od Barneys Farm je 100% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Ayahuasca Purple?
Pro správné skladování semen Ayahuasca Purple se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Ayahuasca Purple?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Ayahuasca Purple. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Ayahuasca Purple umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Ayahuasca Purple vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Ayahuasca Purple?
Semena konopné odrůdy Ayahuasca Purple klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Ayahuasca Purple Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Red River Delta x Master Kush
Společenská nálada, euforie, veselost, relaxace, ospalost
800 gr/plant
500-600 gr/m˛
55 - 65
ZÁŘÍ
3rd-4th week
90/100cm
90-110cm
120-150cm
STŘEDNĚ VELKÝ
100%
100% Indica
Levandulová, mangová, oříšková, tropická
Papájová, květinová, zemitá, štiplavá, kyselá, sladká
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Red River Delta x Master Kush
Společenská nálada, euforie, veselost, relaxace, ospalost
800 gr/plant
500-600 gr/m˛
55 - 65
ZÁŘÍ
3rd-4th week
90/100cm
90-110cm
120-150cm
STŘEDNĚ VELKÝ
100%
100% Indica
NE
Levandulová, mangová, oříšková, tropická
Papájová, květinová, zemitá, štiplavá, kyselá, sladká

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.