NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Amnesia Haze Auto
Amnesia Haze Auto 1Amnesia Haze Auto 2Amnesia Haze Auto 3Amnesia Haze Auto 4Amnesia Haze Auto 5
Amnesia Haze Auto 6Amnesia Haze Auto 7Amnesia Haze Auto 8Amnesia Haze Auto 9Amnesia Haze Auto 10

AMNESIA HAZE AUTO STRAIN

MNOHOKRáT OCENěNá AMSTERDAMSKá LEGENDA JE NYNí ZKřížENá S NAšíM BF SUPER AUTO #1.

 
RATING
Amnesia Haze x BF Super Auto #1
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Amnesia Haze Auto Semena Konopi

AMNESIA HAZE AUTO je pravděpodobně jedním z nejzajímavějších kousků, které Barney’s farm v poslední době vypustili do světa. Jedná se o dlouho očekávanou evoluci skutečné klasiky. Genetický původ AMNESIA HAZE je dechberoucí. Spojují se v něm původní odrůdy z jihovýchodní Asie (thajské, kambodžské, laoské) obohacení o jamajské Haze odrůdy, doplněné o afghánsko-havajské genetiky. Před téměř dvaceti lety daroval Soma jeden ze svých nejlepších fenotypů AMNESIA HAZE laboratořím Barney’s farm. Tato legendární genetika, která dominovala amsterdamské scéně od roku 2004, kdy Barney's vyhráli High Times Cannabis Cup, tiše doutnala v pozadí, aby podstoupila komplexní fúzi s naší BF Super Auto #1.   AMNESIA HAZE AUTO je nesmírně produktivní hybrid s převahou sativy s urychleným růstem díky svému dědictví po sativě. Dorůstá větší výšky než většina samonakvétacích odrůd, až 150 cm, s rozsáhlými hustými olivově zelenými lesklými strukturami kvetení, pokrytými hustými oranžovými chloupky. Jak se dalo očekávat podle úchvatných předků, intenzivní směs zemitých vůní s bohatými výraznými tóny citronů a citrusů okamžitě zařadíte mezi klasiky, kterou je. Nejhojněji zastoupenými terpeny v jedinečném spojení Amnesia Haze Auto jsou karyofylen, následovaný myrcenem a limonenem.Je Amnesia Haze Auto indika nebo sativa?
Strain Amnesia Haze Auto od Barneys Farm je 80% Sativa 20% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Amnesia Haze Auto?
Pro správné skladování semen Amnesia Haze Auto se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Amnesia Haze Auto?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Amnesia Haze Auto. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Amnesia Haze Auto umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Amnesia Haze Auto vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Amnesia Haze Auto?
Semena konopné odrůdy Amnesia Haze Auto klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Amnesia Haze Auto Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
Amnesia Haze x BF Super Auto #1
230-300 gr/plant
500 – 600 gr/m˛
65 - 70
90-110cm
100-140cm
20%
80%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
Výrazná a osvěžující, citrony, citrusové plody a borovice.
Zemitá vůně s bohatými výraznými tóny citronů a citrusů.
TEPLÉ A MÍRNÉ
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
INDOOR/OUTDOOR
Amnesia Haze x BF Super Auto #1
230-300 gr/plant
500 – 600 gr/m˛
65 - 70
90-110cm
100-140cm
20%
80%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
NE
Výrazná a osvěžující, citrony, citrusové plody a borovice.
Zemitá vůně s bohatými výraznými tóny citronů a citrusů.
3
TEPLÉ A MÍRNÉ
3

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.