NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Afghan Hash Plant - Regular
Afghan Hash Plant - Regular 1Afghan Hash Plant - Regular 2Afghan Hash Plant - Regular 3Afghan Hash Plant - Regular 4Afghan Hash Plant - Regular 5
Afghan Hash Plant - Regular 6Afghan Hash Plant - Regular 7Afghan Hash Plant - Regular 8

AFGHAN HASH PLANT - REGULAR STRAIN

VRAťTE SE KE KOřENůM S TíMTO UKáZKOVýM INDIKOVýM NADěLENíM Z AFGHáNISTáNU!

 
RATING
Afghan
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Afghan Hash Plant - Regular Semena Konopi

AFGHAN HASH PLANT byla vybrána ze semen sesbíraných v 70. letech minulého století od nejlepších tradičních producentů hašiše v oblasti Mazari Sharif. Několik dalších vzrušujících let pak trvalo pěstování a výběr nejsilnějších a nejchutnějších fenotypů, z nichž se do naší banky dostala AFGHAN HASH PLANT. Jedná se o vskutku prvotřídní odrůdu pro výrobu hašiše. Jde o jednu z našich nejoblíbenějších čistých indik. Stala se důležitým stavebním kamenem dalších hybridů Barney’s Farm. Během pouhých 8 týdnů kvetení se u AFGHAN HASH PLANT vytvoří husté květy, z nichž doslova kape pryskyřice, a uvolňuje se z nich bohaté santalové aroma, které je podtrženo stopou citrusů.Je Afghan Hash Plant - Regular indika nebo sativa?
Strain Afghan Hash Plant - Regular od Barneys Farm je 100% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Afghan Hash Plant - Regular?
Pro správné skladování semen Afghan Hash Plant - Regular se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Afghan Hash Plant - Regular?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Afghan Hash Plant - Regular. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Afghan Hash Plant - Regular umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Afghan Hash Plant - Regular vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Afghan Hash Plant - Regular?
Semena konopné odrůdy Afghan Hash Plant - Regular klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Afghan Hash Plant - Regular Semena Konopi SPECIFIKACE

REGULÉRNÍ
NORMÁLNÍ
Afghan
soustředěnost, pohoda
700
50 - 60
ZÁŘÍ
3rd-4th week
80-100cm
STŘEDNĚ VELKÝ
100%
100% Indica
květinová, citrusová, dřevitá
santalová, citrusová, štiplavá
SPECIFIKACE
REGULÉRNÍ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Afghan
soustředěnost, pohoda
700
50 - 60
ZÁŘÍ
3rd-4th week
80-100cm
STŘEDNĚ VELKÝ
100%
100% Indica
ANO
květinová, citrusová, dřevitá
santalová, citrusová, štiplavá

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.