NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Acapulco Gold
Acapulco Gold 1Acapulco Gold 2Acapulco Gold 3Acapulco Gold 4Acapulco Gold 5
Acapulco Gold 6Acapulco Gold 7Acapulco Gold 8Acapulco Gold 9

ACAPULCO GOLD STRAIN

VNESTE DO SVéHO žIVOTA TROCHU MEXICKé MAGIE S INSPIRATIVNíM ACAPULCO GOLD!

Cup Winner
RATING
Central American
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Acapulco Gold Semena Konopi

Barney´s Farm neustále posouvá hranice konopné genetiky, zdokonaluje své procesy selekce a šlechtění, aby vznikly skutečně dechberoucí produkty. ACAPULCO GOLD je novou generací konopí. Stejně jako původní jmenovec má i ACAPULCO GOLD tlusté květy poseté krásnými červenohnědými kalichy, z nichž každý je plný nádherných THC krystalů. # Kouř má intenzivní chuť ovocného koktejlu, která zůstává dlouhé hodiny. Jedná se o odrůdu s převahou sativy, která nabízí dlouhotrvající high, vyvažující uvolňující redukci stresu s povzbuzujícím účinkem. Acapulco Gold dalece překonává bájný kouř minulých dnů.Je Acapulco Gold indika nebo sativa?
Strain Acapulco Gold od Barneys Farm je 70% Sativa 30% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Acapulco Gold?
Pro správné skladování semen Acapulco Gold se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Acapulco Gold?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Acapulco Gold. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Acapulco Gold umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Acapulco Gold vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Acapulco Gold?
Semena konopné odrůdy Acapulco Gold klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Acapulco Gold Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Central American
Duševní stimulace, vybuzenost, energičnost, tvořivost, euforie, veselí
1500 gr/plant
500
600-700 gr/m˛
700
500
12-12
18-24
60 - 70
ŘÍJEN
2nd-3rd week
STŘEDNĚ VELKÝ
2
1
100/110cm
100-110cm
150-200cm
20cm
10
10
20
30%
70%
0%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
Citrusová, kávová, smetanová, borovicová, sladká, dřevitá
Zemitá, borovicová, štiplavá, sladká
3
20
Cool, Hot & Temperate
100
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Central American
Duševní stimulace, vybuzenost, energičnost, tvořivost, euforie, veselí
1500 gr/plant
500
600-700 gr/m˛
700
500
12-12
18-24
60 - 70
ŘÍJEN
2nd-3rd week
STŘEDNĚ VELKÝ
2
1
100/110cm
100-110cm
150-200cm
20cm
10
10
20
30%
70%
0%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
STŘEDNĚ VELKÝ
ANO
Citrusová, kávová, smetanová, borovicová, sladká, dřevitá
Zemitá, borovicová, štiplavá, sladká
5
5
3
5
3
20
Cool, Hot & Temperate
100
3

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.