NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Zkittlez OG Auto
Zkittlez OG Auto 1Zkittlez OG Auto 2Zkittlez OG Auto 3Zkittlez OG Auto 4Zkittlez OG Auto 5
Zkittlez OG Auto 6Zkittlez OG Auto 7Zkittlez OG Auto 8Zkittlez OG Auto 9

ZKITTLEZ OG AUTO STRAIN

UžIJTE SI SíLU KALIFORNSKýCH GENETIK S NAšíM KřížENCEM ZKITTLEZ OG!

 
RATING
Zkittlez x OG Kush x BF Super Auto #1
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Zkittlez OG Auto Semena Konopi

Ovocné příchutě kombinované s naším hojně oceňovaným OG daly vzniknout něčemu, co jsme u samonakvétací odrůdy ani nepovažovali za možné. Úžasná kombinace nádherné genetiky dodává až nadpozemsky uklidňující efekt. Po pouhých 70 dnech růstu budete výkonem této samonakvétací odrůdy ohromeni. Oplývá neuvěřitelnou vůní, a než se nadějete, budete se kochat jejími vzácnými plody. Je radost pohledět na její palice blyštící se trichomy. Zkittlez OG Auto potlačí veškerou bolest a pošle vás do jiné, zasněné dimenze. Nenechte si ujít tuto extravagantní americkou genetiku v samonakvétací podobě! Při pěstování ZKITTLEZ OG AUTO indoor můžete očekávat výnos až 600 g na m2, což je na automat poměrně hodně. Outdoor může grower sklizet až 400 g na rostlinu.Je Zkittlez OG Auto indika nebo sativa?
Strain Zkittlez OG Auto od Barneys Farm je 50% Sativa 50% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Zkittlez OG Auto?
Pro správné skladování semen Zkittlez OG Auto se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Zkittlez OG Auto?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Zkittlez OG Auto. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Zkittlez OG Auto umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Zkittlez OG Auto vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Zkittlez OG Auto?
Semena konopné odrůdy Zkittlez OG Auto klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Zkittlez OG Auto Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
Zkittlez x OG Kush x BF Super Auto #1
Uklidnění, soustředěnost, povznesení, bdělost, veselí, relaxace
280-350 gr/plant
550 – 650 gr/m˛
70 - 75
80-100cm
100-130cm
STŘEDNĚ VELKÝ
50%
50%
Indika/Sativa
Sladkokyselé bonbony a tropické ovoce, lesní plody, hroznové víno
Sladká, zemitá, připomíná tropické ovoce, borůvky a je skunkově citrusová
5
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
INDOOR/OUTDOOR
Zkittlez x OG Kush x BF Super Auto #1
Uklidnění, soustředěnost, povznesení, bdělost, veselí, relaxace
280-350 gr/plant
550 – 650 gr/m˛
70 - 75
80-100cm
100-130cm
STŘEDNĚ VELKÝ
50%
50%
Indika/Sativa
STŘEDNĚ VELKÝ
ANO
Sladkokyselé bonbony a tropické ovoce, lesní plody, hroznové víno
Sladká, zemitá, připomíná tropické ovoce, borůvky a je skunkově citrusová
5
5
4
5
5
1

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.