NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Widow Remedy - Regular
Widow Remedy - Regular 1Widow Remedy - Regular 2Widow Remedy - Regular 3Widow Remedy - Regular 4Widow Remedy - Regular 5
Widow Remedy - Regular 6

WIDOW REMEDY - REGULAR STRAIN

NECHTE SI ROZMASíROVAT BOLAVá MíSTA TOUHLE VDOVOU!

 
RATING
Tijuana Sativa x Kerala India x Afghan
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Widow Remedy - Regular Semena Konopi

WIDOW REMEDY je výsledkem zkřížení tijuanské sativy s indikou z Keraly, díky čemuž vznikla nádherná kytka s převahou sativy bohatá na kanabinoidy. Tento hybrid byl dále šlechtěn tak, že byl nakřížen s čistým afghánem, a to především kvůli zvýšení výnosu, zkrácení doby kvetení a navýšení obsahu kanabidiolu (CBD). Výsledkem tohoto trojnásobného křížení je pozoruhodný hybrid s rodokmenem, který se podobá původní linii White Widow, ale s přídavkem CBD. WIDOW REMEDY dokáže efektivně ulevit od bolesti, pomůže od nespavosti, zmírní nevolnost a rozjasní deštivé dny. Je Widow Remedy - Regular indika nebo sativa?
Strain Widow Remedy - Regular od Barneys Farm je 60% Sativa 40% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Widow Remedy - Regular?
Pro správné skladování semen Widow Remedy - Regular se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Widow Remedy - Regular?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Widow Remedy - Regular. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Widow Remedy - Regular umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Widow Remedy - Regular vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Widow Remedy - Regular?
Semena konopné odrůdy Widow Remedy - Regular klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Widow Remedy - Regular Semena Konopi SPECIFIKACE

REGULÉRNÍ
NORMÁLNÍ
Tijuana Sativa x Kerala India x Afghan
Duševní stimulace, uklidnění, relaxace, utišení bolesti, pohoda
500-600
55 - 65
ZÁŘÍ
3rd-4th week
90-110cm
STŘEDNĚ VELKÝ
40%
60%
Sladce ovocná, květinová, borovicová
Jemně ovocná
SPECIFIKACE
REGULÉRNÍ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Tijuana Sativa x Kerala India x Afghan
Duševní stimulace, uklidnění, relaxace, utišení bolesti, pohoda
500-600
55 - 65
ZÁŘÍ
3rd-4th week
90-110cm
STŘEDNĚ VELKÝ
40%
60%
VYSOKÝ
ANO
Sladce ovocná, květinová, borovicová
Jemně ovocná

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.