NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Watermelon Zkittlez Auto
Watermelon Zkittlez Auto 1Watermelon Zkittlez Auto 2Watermelon Zkittlez Auto 3Watermelon Zkittlez Auto 4Watermelon Zkittlez Auto 5
Watermelon Zkittlez Auto 6Watermelon Zkittlez Auto 7Watermelon Zkittlez Auto 8Watermelon Zkittlez Auto 9Watermelon Zkittlez Auto 10

WATERMELON ZKITTLEZ AUTO STRAIN

NENECHTE SI UJíT TENTO SAMONAKVéTACí BESTSELLER, FANTASTICKOU FúZI RůZNýCH DRUHů TROPICKéHO OVOCE.

 
RATING
Watermelon Zkittlez x BF Super Auto #1
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Watermelon Zkittlez Auto Semena Konopi

Watermelon Zkittlez Auto od Barneyʼs Farm: Pozor, protože Watermelon Zkittlez Auto je meloun, který vás pozrazí jako kuželky. Objevte výrazně ovocné vůně, které se linou z téhle fenomenální továrny na výrobu THC. Tahle samonakvétací kytka se snadno pěstuje, ale budí úctu vzhledem ke své schopnosti vyprodukovat ve zkušených rukou více než 550 g/m². Není to přitom žádná fajnovka, roste si vesele sama od sebe, takže je to ideální volba i pro začátečníky, nejen pro experty. Senzační je na ní i to, že vykvete pouhých 70 dní po vysazení, je fakt ďábelsky rychlá. A snadno se po sklizni zpracovává. Účinek je zprvu povzbudivý, potom ukonejší do dokonalého stavu pohody. Watermelon Skittlez Auto roste do výšky 140 centimetrů, takže se skvěle hodí i na terasy a balkony. Vysoký obsah THC (26 %) je zárukou hlubokého a dlouhotrvajícího euforického efektu. Tropickou příchuť Watermelon Zkittlez Auto by měl aspoň jednou za život vyzkoušet každý. Nebudete litovat.

                Je Watermelon Zkittlez Auto indika nebo sativa?
Strain Watermelon Zkittlez Auto od Barneys Farm je 40% Sativa 60% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Watermelon Zkittlez Auto?
Pro správné skladování semen Watermelon Zkittlez Auto se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Watermelon Zkittlez Auto?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Watermelon Zkittlez Auto. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Watermelon Zkittlez Auto umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Watermelon Zkittlez Auto vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Watermelon Zkittlez Auto?
Semena konopné odrůdy Watermelon Zkittlez Auto klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Watermelon Zkittlez Auto Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
Watermelon Zkittlez x BF Super Auto #1
Povznášející a uklidňující
180-250 gr/plant
450 – 550 gr/m˛
70 - 75
90-110cm
120-140cm
STŘEDNĚ VELKÝ
60%
40%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Sladký meloun, sladké bobule
Bonbony s příchutí tropického ovoce
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
INDOOR/OUTDOOR
Watermelon Zkittlez x BF Super Auto #1
Povznášející a uklidňující
180-250 gr/plant
450 – 550 gr/m˛
70 - 75
90-110cm
120-140cm
STŘEDNĚ VELKÝ
60%
40%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
NE
Sladký meloun, sladké bobule
Bonbony s příchutí tropického ovoce
2

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.