NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Sweet Tooth #1
Sweet Tooth #1 1Sweet Tooth #1 2Sweet Tooth #1 3Sweet Tooth #1 4Sweet Tooth #1 5
Sweet Tooth #1 6Sweet Tooth #1 7Sweet Tooth #1 8Sweet Tooth #1 9Sweet Tooth #1 10

SWEET TOOTH #1 STRAIN

VSTUPTE DO LAHODNéHO SVěTA čAROVNéHO UVOLNěNí S TOUTO SLADKOU SPECIALITOU!

Cup Winner
RATING
Afghani x Nepalese x Hawaiian
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ
  • Je nám líto, tato semena momentálně nejsou dostupná.
  • Máme vám zaslat e-mail, až bude toto semeno opět na skladě?

SWEET TOOTH #1™ Semena Konopi

SWEET TOOTH #1™ od Barney's Farm vzal svět útokem na začátku roku 2000, aby vyhrál třikrát za sebou slavný Cannabis Cup. Jeho potence a půvab si získaly mimořádný věhlas a my jsme rádi, že s touto odrůdou můžeme pokračovat. SWEET TOOTH #1™ se snadno pěstuje a poskytuje vysoký výnos v podobě dlouhých palic plných pryskyřice. Rostliny jsou středně velké se silnými bočními větvemi, které je třeba ve finální fázi podepírat. Správně usušené palice SWEET TOOTH #1™ mají plnou a sladkou chuť manga a muškátového ořechu.

Sweet Tooth #1 Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Afghani x Nepalese x Hawaiian
uklidňuje nervy, navozuje veselost a relaxaci
800 +
550 gr/m˛
800+
55 - 60
ZÁŘÍ
3rd-4th week
80/90cm
90cm
100-140cm
STŘEDNĚ VELKÝ
70%
30%
grapefruitová, po zralém mangu, zemitá
dřevitá, květinová, po lesních plodech
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Afghani x Nepalese x Hawaiian
uklidňuje nervy, navozuje veselost a relaxaci
800 +
550 gr/m˛
800+
55 - 60
ZÁŘÍ
3rd-4th week
80/90cm
90cm
100-140cm
STŘEDNĚ VELKÝ
70%
30%
NE
grapefruitová, po zralém mangu, zemitá
dřevitá, květinová, po lesních plodech

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.