NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Strawberry Lemonade
Strawberry Lemonade 1Strawberry Lemonade 2Strawberry Lemonade 3Strawberry Lemonade 4Strawberry Lemonade 5
Strawberry Lemonade 6Strawberry Lemonade 7Strawberry Lemonade 8Strawberry Lemonade 9Strawberry Lemonade 10

STRAWBERRY LEMONADE STRAIN

OCHUTNEJTE TOTO SVůDNé JAHODOVé POTěšENí, KTERé VáM ROZVíří MOZEK I TěLO!

 
RATING
Strawberry x Lemon OG
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Strawberry Lemonade Semena Konopi

S potěšením vám představujeme tuto zbrusu novou kreaci od Barney's Farm, chutnající po jahodách a citronu. Křížení vysoce potentní Strawberry s převahou sativy s naším fenomenálním Lemonade OG dalo vzniknout odrůdě, která pošimrá v nose, nechá explodovat prvotřídní chutě a přivede mozek do varu. Množství ovocných terpenů vás přenese do jahodově zbarveného světa relaxace a úlevy od bolesti a zanechá vás povzbuzené a nabité energií. Pro denní aktivity je STRAWBERRY LEMONADE velmi populární a laboratorní testy vykazují masivní obsah THC - nad 20%! Ať už děláte cokoliv, nenechte si ujít tento blyštící se přídavek do katalogu Barney's Farm - STRAWBERRY LEMONADE. Při pěstování oudoor v prvotřídních podmínkách produkuje až 2,5 kg, indoor potom masivních 700 g/m2 s dobou kvetení 60-70 dnů.Je Strawberry Lemonade indika nebo sativa?
Strain Strawberry Lemonade od Barneys Farm je 60% Sativa 40% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Strawberry Lemonade?
Pro správné skladování semen Strawberry Lemonade se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Strawberry Lemonade?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Strawberry Lemonade. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Strawberry Lemonade umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Strawberry Lemonade vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Strawberry Lemonade?
Semena konopné odrůdy Strawberry Lemonade klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Strawberry Lemonade Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Strawberry x Lemon OG
Tvořivost, uklidnění, povznesená nálada, veselost, soustředění, energie
2500 gr/plant
700-800 gr/m˛
60 - 70
ŘÍJEN
1st-2nd week
120-150cm
120-150cm
150-250cm
VYSOKÁ
40%
60%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
Jahodová limonáda, citrónová, skunkově jahodová, sladká
Sladce citrónová, zemitě jahodová, ovocně hašišová
4
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Strawberry x Lemon OG
Tvořivost, uklidnění, povznesená nálada, veselost, soustředění, energie
2500 gr/plant
700-800 gr/m˛
60 - 70
ŘÍJEN
1st-2nd week
120-150cm
120-150cm
150-250cm
VYSOKÁ
40%
60%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
STŘEDNĚ VELKÝ
ANO
Jahodová limonáda, citrónová, skunkově jahodová, sladká
Sladce citrónová, zemitě jahodová, ovocně hašišová
5
4
4
4
4
2

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.