NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Sour Strawberry
Sour Strawberry 1Sour Strawberry 2Sour Strawberry 3Sour Strawberry 4Sour Strawberry 5
Sour Strawberry 6Sour Strawberry 7Sour Strawberry 8Sour Strawberry 9Sour Strawberry 10

SOUR STRAWBERRY STRAIN

SE STRAINEM STRAWBERRY DIESEL ZAžIJETE JEDINEčNOU SMěS OVOCNé SLADKOSTI A POVZBUZUJíCíHO POTěšENí.

 
RATING
Strawberry Kush Strain x Sour Diesel Strain
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Sour Strawberry Semena Konopi

Sour Strawberry strain od Barney´s Farm Připravte se na to, že vás pohltí lákavá vůně a svůdný půvab našeho strainu Sour Strawberry Aka Strawberry Diesel. Sour Strawberry je výsledkem silného genetického křížení legendárního Strawberry Kush a proslulého Sour Diesel, jehož výsledkem je vyvážený hybridní strain, který s mírnou dominancí sativy, jehož pěstování je potěšením bez ohledu na vaši úroveň zkušeností. Doba kvetení Sour Strawberry je pouhých 65-70 dní indoor, což znamená, že nebudete muset dlouho čekat, než se budete moci kochat její krásou. Díky indoor výnosu 500-600 g/m2 můžete očekávat, že budete odměněni množstvím silných, lepkavých květů, které vás jistě ohromí. Proč se však omezovat pouze na pěstování indoor? Strainu Sour Strawberry se daří i venku, s výnosem 1,5 až 2,5 kg na rostlinu a výškou 1,5-2 m. Jen si představte to uspokojení, když sledujete, jak tyto rostliny rostou a dozrávají pod hřejivým sluncem, připravené ke sklizni na začátku října. A nezapomeňme na obsah THC - s rozsahem 22-24 % je Sour Strawberry Diesel strain, který má pořádnou sílu. Na palice Sour Strawberry je radost pohledět, jejich jasně zelené listy a ohnivě oranžové chloupky lákají k bližšímu prozkoumání. A jakmile tak učiníte, čeká vás záplava vůní, které se pohybují od kyselých, sladkých a ovocných až po zemité a dieselové. Tak proč čekat? Dopřejte si nezapomenutelný zážitek z této odrůdy Sour Strawberry. Díky své silné genetice, bohatým výnosům a fascinující kráse se tento strain jistě stane základem vaší sbírky konopí.Je Sour Strawberry indika nebo sativa?
Strain Sour Strawberry od Barneys Farm je 60% Sativa 40% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Sour Strawberry?
Pro správné skladování semen Sour Strawberry se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Sour Strawberry?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Sour Strawberry. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Sour Strawberry umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Sour Strawberry vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Sour Strawberry?
Semena konopné odrůdy Sour Strawberry klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Sour Strawberry Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Strawberry Kush Strain x Sour Diesel Strain
Kreativní, povzbuzující, euforický, šťastný, uvolňující
1500-2000 gr/plant
600-700 gr/m˛
65 - 70
ŘÍJEN
1st-2nd week
100-120cm
100-120cm
150-200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
40%
60%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
Bobule, nafta, jahody, sladké citrusy.
Dieselová, zemitá, štiplavá, jahodová, sladká
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Strawberry Kush Strain x Sour Diesel Strain
Kreativní, povzbuzující, euforický, šťastný, uvolňující
1500-2000 gr/plant
600-700 gr/m˛
65 - 70
ŘÍJEN
1st-2nd week
100-120cm
100-120cm
150-200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
40%
60%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
NE
Bobule, nafta, jahody, sladké citrusy.
Dieselová, zemitá, štiplavá, jahodová, sladká

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.