NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Skywalker OG Auto
Skywalker OG Auto 1Skywalker OG Auto 2Skywalker OG Auto 3Skywalker OG Auto 4Skywalker OG Auto 5
Skywalker OG Auto 6Skywalker OG Auto 7Skywalker OG Auto 8Skywalker OG Auto 9Skywalker OG Auto 10

SKYWALKER OG AUTO STRAIN

OBJEVTE NOVé DIMENZE S TOUTO OBLíBENOU KLASIKOU V SAMONAKVéTACíM HáVU!

 
RATING
Skywalker OG x BF Super Auto #1
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Skywalker OG Auto Semena Konopi

Přilétá Skywalker OG Auto, hvězdný automat, jenž prosviští celým vaším dnem. Váš světelný meč bude radostně pulzovat, až zakusíte Skywalkera a rozpoutáte v sobě poprvé Sílu. V laboratoři jsme vyzkoušeli naši oblíbenou genetickou linii a díky vynikajícím výsledkům jsme se rozhodli pro vydání v samonakvétací verzi. Tento aromatický automat doslova exploduje do podoby vánočního stromku s vůní borovice a to za pouhých 70 až 75 dní od zasazení. Tvoří fantastické kush palice přetékající jiskřivými krystalky THC. Konečná výška se bude venku pohybovat kolem 1,2 metru. Užijte si vzrušení z americké zabijácké genetiky Skywalker OG od týmu v Barneyʼs Farm, zkušeně zabalené do samonakvétací podoby s neuvěřitelně šťavnatým obsahem 23 % THC. Pozor ale na přesycení smyslů, protože Skywalker OG vás může uchvátit natolik, že vás naprosto uzemní. Očekávejte relaxaci celého těla a rozjasnění myšlenek – často přijdou hluboké vhledy a přelomové nápady. Rozšiřuje mysl tak, že si budete gratulovat, že jste ho vypěstovali. Nenechte si ujít tuhle samonakvétací krasotinku.Je Skywalker OG Auto indika nebo sativa?
Strain Skywalker OG Auto od Barneys Farm je 25% Sativa 75% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Skywalker OG Auto?
Pro správné skladování semen Skywalker OG Auto se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Skywalker OG Auto?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Skywalker OG Auto. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Skywalker OG Auto umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Skywalker OG Auto vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Skywalker OG Auto?
Semena konopné odrůdy Skywalker OG Auto klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Skywalker OG Auto Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
Skywalker OG x BF Super Auto #1
Uklidňující, uzemňující, rozšiřující mysl
130-200 gr/plant
450 - 500 gr/m˛
70 - 75
80-100cm
90-120cm
STŘEDNĚ VELKÝ
75%
25%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Sladká, zemitá, borovicová
Tropické ovoce, citrus a nafta
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
INDOOR/OUTDOOR
Skywalker OG x BF Super Auto #1
Uklidňující, uzemňující, rozšiřující mysl
130-200 gr/plant
450 - 500 gr/m˛
70 - 75
80-100cm
90-120cm
STŘEDNĚ VELKÝ
75%
25%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
NE
Sladká, zemitá, borovicová
Tropické ovoce, citrus a nafta
2

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.