NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Runtz x Layer Cake
Runtz x Layer Cake 1Runtz x Layer Cake 2Runtz x Layer Cake 3Runtz x Layer Cake 4Runtz x Layer Cake 5
Runtz x Layer Cake 6Runtz x Layer Cake 7Runtz x Layer Cake 8Runtz x Layer Cake 9Runtz x Layer Cake 10

RUNTZ X LAYER CAKE STRAIN

PALICE PřETéKAJíCí PRYSKYřICí A úžASNý OVOCNý PROFIL.

 
RATING
RUNTZ x LAYER CAKE
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Runtz X Layer Cake Semena Konopi

Představujeme RUNTZ X LAYER CAKE od Barney's Farm. Stane se odrůdou roku 2022! je to opravdu třída sama pro sebe. Jeden z nejzajímavějších výtvorů za mnoho let, který musíte toto léto vyzkoušet. Otestujte ten nejlepší mix úchvatných genetik ze západního pobřeží senzačně sloučených do neuvěřitelně silného strainu s procenty obsahu THC mimo stupnici, skvělou produkcí při pěstování indoor i outdoor s neomezeným potenciálem přizpůsobujícím se jakémukoli stylu pěstování.    Seznamte se s rodiči! Runtz vzal svět útokem díky své lahodné kombinací jedinečných chutí a vůní získaných zkřížením dvou osvědčených a prvotřídních genetik Zkittlez a Gelato.  Zapojení odrůdy Layer cake pak tento strain posouvá na další úroveň. Wedding cake byl zkřížen s GMO „Garlic cookies“, což je skutečně monstrózní základ pro prvotřídní produkci a posílení obsahu THC. Do mixu pak vstoupil senzační kříženec našeho oceňovaného Cookies Kush a Skunk #1. Je jasné, že všechny genetiky tohoto super hybridu si zaslouží místo v našem katalogu, ale v Barney´s Farm je naším cílem přinášet vám výjimečné unikátní odrůdy. RUNTZ X LAYER CAKE je dokonale vyvážený 50% hybrid indiky a sativy, který je velmi robustní a odpustí mnoho pěstitelských nedostatků, produkující mnoho velkých hustých zelených palic ve stylu indiky s hlubokým jantarovým podtónem, jasně oranžovými chloupky a mrazivým povlakem zlatavě jantarových krystalických trichomů. K tomu je třeba připočíst rychlou dobu kvetení, která trvá pouhých 65 až 70 dní, a sklizeň indoor dosahuje až 650 g/m2, výška může být až 120 cm v závislosti na době pěstování, přičemž testované množství THC dosahuje neuvěřitelných 27 %. Venku v ideálních podmínkách RUNTZ X LAYER CAKE dorůstá výšky až 2 m a produkuje až 2,5 kg na rostlinu.Je Runtz x Layer Cake indika nebo sativa?
Strain Runtz x Layer Cake od Barneys Farm je 50% Sativa 50% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Runtz x Layer Cake?
Pro správné skladování semen Runtz x Layer Cake se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Runtz x Layer Cake?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Runtz x Layer Cake. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Runtz x Layer Cake umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Runtz x Layer Cake vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Runtz x Layer Cake?
Semena konopné odrůdy Runtz x Layer Cake klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Runtz X Layer Cake Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
RUNTZ x LAYER CAKE
Kreativní, silný účinek na tělo, povznášející, uvolňující
2500 gr/plant
700-800 gr/m˛
65 - 70
ŘÍJEN
1st-2nd week
120cm
100-130cm
150-200cm
VYSOKÁ
50%
50%
Indika/Sativa
Citrusová, naftová, zemitá, kořeněná
Tropické ovoce, bylinky, sladce kořeněná
4
Cool, Hot & Temperate
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
indoor
RUNTZ x LAYER CAKE
Kreativní, silný účinek na tělo, povznášející, uvolňující
2500 gr/plant
700-800 gr/m˛
65 - 70
ŘÍJEN
1st-2nd week
120cm
100-130cm
150-200cm
VYSOKÁ
50%
50%
Indika/Sativa
NE
Citrusová, naftová, zemitá, kořeněná
Tropické ovoce, bylinky, sladce kořeněná
4
4
4
4
4
Cool, Hot & Temperate
2

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.