NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
OG Kush Auto

OG KUSH AUTO STRAIN

ZAžIJTE LEGENDáRNí OG KUSH NOVýM ZPůSOBEM SE SILNýM A SNADNO PěSTOVATELNýM KONOPNýM STRAINEM OG KUSH AUTO.

 
RATING
OG Kush Strain x BF Super Auto #1
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

OG Kush Auto Semena Konopi

OG Kush Auto by Barney´s Farm OG Kush Auto je výsledkem skvělého křížení OG Kush a BF Super Auto #1. Tento strain s převahou indiky má 75denní cyklus kvetení a obsah THC 20-24 %. Tento silný strain je známý svými uklidňujícími účinky na mysl a tělo, což z něj činí vynikající volbu pro každého, kdo potřebuje odpočinek a relaxaci. Při výšce 90-110 cm produkuje OG Kush Auto ohromující množství 500 g/m2 indoor. Při pěstování venku tato odrůda dorůstá do výšky 90-120 cm a dává 200-300 g na rostlinu. OG Kush Auto je oblíbenou volbou pro pěstitele všech úrovní díky svým vyhlášeným účinkům, velkému výkonu a jednoduchosti pěstování. OG Kush Auto je díky své zemité, borovicové vůni a jedinečnému chuťovému profilu skutečným šampionem. Díky svým silným účinkům je užitečná při léčbě chronické bolesti, úzkosti a nespavosti. Pokud hledáte silný, vysoce výnosný strain se slavným rodokmenem, OG Kush Auto je pro vás tím pravým.Je OG Kush Auto indika nebo sativa?
Strain OG Kush Auto od Barneys Farm je 20% Sativa 80% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu OG Kush Auto?
Pro správné skladování semen OG Kush Auto se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu OG Kush Auto?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu OG Kush Auto. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena OG Kush Auto umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena OG Kush Auto vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy OG Kush Auto?
Semena konopné odrůdy OG Kush Auto klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

OG Kush Auto Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
OG Kush Strain x BF Super Auto #1
Euforické, celotělový buzz, cerebrální, štěstí, relaxační, společenské, povznášející
180-250 gr/plant
450 – 550 gr/m˛
70 - 75
90-110cm
100-120cm
STŘEDNĚ VELKÝ
80%
20%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Kyselý citrus. dřevitá borovice, kush
Zemitá, citronově-benzinová Skunk, citron, kyselá, ostrá, skunky.
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
INDOOR/OUTDOOR
OG Kush Strain x BF Super Auto #1
Euforické, celotělový buzz, cerebrální, štěstí, relaxační, společenské, povznášející
180-250 gr/plant
450 – 550 gr/m˛
70 - 75
90-110cm
100-120cm
STŘEDNĚ VELKÝ
80%
20%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
NE
Kyselý citrus. dřevitá borovice, kush
Zemitá, citronově-benzinová Skunk, citron, kyselá, ostrá, skunky.

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.