NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
OG Kush
OG Kush 1OG Kush 2OG Kush 3OG Kush 4OG Kush 5
OG Kush 6OG Kush 7OG Kush 8OG Kush 9OG Kush 10

OG KUSH STRAIN

PODLEHNěTE SVůDNéMU KOUZLU OG KUSH, SVůDNéHO STRAINU S VYSOKýM OBSAHEM THC A JEDINEčNýM TERPENOVýM PROFILEM.

 
RATING
Chemdawg Strain x Lemon Thai Strain x Hindu Kush
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

OG Kush Semena Konopi

OG Kush strain od Barney´s Farm Je čas oddat se svůdnému kouzlu tohoto strainu OG Kush, proslulé odrůdy konopí, která se může pochlubit silným genetickým rodokmenem. Tento dráždivý kříženec odrůd Chemdawg, Lemon Thai a Hindu Kush je díky svému komplexnímu chemickému složení a výraznému terpenovému profilu mezi milovníky konopí dlouhodobě oblíbený. Bezkonkurenční síla naší odrůdy OG Kush je prostě neodolatelná, všimněte si jejího obsahu THC, který se pohybuje od 23 % do úžasných 26 %. Díky genetice indiky je ideálním strainem trávy pro ty, kteří hledají hlubokou relaxaci, léčbu bolesti a zmírnění stresu. Díky robustním a dlouhotrvajícím účinkům je tento pozoruhodný strain oblíbený mezi zkušenými uživateli. Zažijte naprosté potěšení z rychlého cyklu kvetení, který trvá pouhých 55-65 dní, což pěstitelům umožňuje vychutnat si krásu květů dříve než u některých jiných odrůd. Při pěstování indoor může OG Kush dosáhnout výšky 1 až 1,20 m a výnosu ohromujících 550 g/m2, zatímco při pěstování venku může dosáhnout výšky 1,5 až 2,5 m a výnosu až 1,5 kg, což z něj činí oblíbenou volbu pro venkovní pěstitele. Dopřejte si jedinečný terpenový profil OG Kush, vůni, která nemá mezi konopnými odrůdami obdoby. Dráždivá přítomnost myrcenu, limonenu a karyofylenu přispívá k jeho zemitému a ostrému aroma. Vysoká koncentrace myrcenu, svůdného terpenu, který se v OG Kush nachází, z něj činí ideální volbu pro ty, kteří hledají hlubokou a dlouhotrvající relaxaci. Podlehněte opojnému potěšení z této originální genetiky strainu OG Kush od Barney´s Farm, strainu, který vás vezme na cestu čirého potěšení. Jeho komplexní genetická výbava, výrazný terpenový profil a robustní hladina THC z něj dělají svůdný strain, kterému prostě nelze odolat.Je OG Kush indika nebo sativa?
Strain OG Kush od Barneys Farm je 30% Sativa 70% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu OG Kush?
Pro správné skladování semen OG Kush se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu OG Kush?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu OG Kush. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena OG Kush umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena OG Kush vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy OG Kush?
Semena konopné odrůdy OG Kush klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

OG Kush Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Chemdawg Strain x Lemon Thai Strain x Hindu Kush
Cerebrální, šťastný, uvolňující, povznášející
1500-2000 gr/plant
600-700 gr/m˛
55 - 65
ZÁŘÍ
3rd-4th week
100-120cm
100-120cm
150-200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
70%
30%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Kyselá, citrusová, bylinná, skunky, borovicová
Citrusová, kyselá, štiplavá, skunky, zatuchlá, zemitá
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
indoor
Chemdawg Strain x Lemon Thai Strain x Hindu Kush
Cerebrální, šťastný, uvolňující, povznášející
1500-2000 gr/plant
600-700 gr/m˛
55 - 65
ZÁŘÍ
3rd-4th week
100-120cm
100-120cm
150-200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
70%
30%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
NE
Kyselá, citrusová, bylinná, skunky, borovicová
Citrusová, kyselá, štiplavá, skunky, zatuchlá, zemitá

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.