NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Morning Glory
Morning Glory 1Morning Glory 2Morning Glory 3Morning Glory 4Morning Glory 5
Morning Glory 6Morning Glory 7Morning Glory 8Morning Glory 9Morning Glory 10

MORNING GLORY

Cup Winner
RATING
Afghani x Hawaiian x Skunk #1
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ
  • Je nám líto, tato semena momentálně nejsou dostupná.
  • Máme vám zaslat e-mail, až bude toto semeno opět na skladě?

MORNING GLORY™ Semena Konopi

MORNING GLORY™ je výsledkem trojnásobného křížení. Jde o kombinaci Afghanu a odrůd Hawaiian a Skunk #1. Hawaiian je velmi důležitý, protože se nám podařilo zkombinovat citrusové vůně východního pobřeží s účinky Kushe, který má Afghan a psychický high Skunku #1. Má plnou chuť lesního ovoce. Tato velmi vitální rostlina potřebuje jen dva týdny vegetativní fáze. Poté trvá dalších 8–9 týdnů kvetení. Při pěstování indoor se dočkáte vynikajícího výnosu mezi 550 a 650 gramy na m². Rostlině se daří ve sklenících, kde se při optimálních podmínkách dočkáte výnosu přes dva kilogramy na rostlinu.

Morning Glory Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Afghani x Hawaiian x Skunk #1
550 gr/m˛
60 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
90/100cm
100cm
40%
60%
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Afghani x Hawaiian x Skunk #1
550 gr/m˛
60 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
90/100cm
100cm
40%
60%
NE

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.