NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
BYDLIŠTĚ O BARNEYS BARNEY'S FARM NA TURNE SLUžBY PRO ZáKAZNíKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Morning Glory
Morning Glory 1Morning Glory 2Morning Glory 3Morning Glory 4Morning Glory 5
Morning Glory 6Morning Glory 7Morning Glory 8Morning Glory 9Morning Glory 10

MORNING GLORY

Cup Winner
RATING
Afghani x Hawaiian x Skunk #1
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ
  • Je nám líto, tato semena momentálně nejsou dostupná.
  • Máme vám zaslat e-mail, až bude toto semeno opět na skladě?

MORNING GLORY™ Semena Konopi

MORNING GLORY™ je výsledkem trojnásobného křížení. Jde o kombinaci Afghanu a odrůd Hawaiian a Skunk #1. Hawaiian je velmi důležitý, protože se nám podařilo zkombinovat citrusové vůně východního pobřeží s účinky Kushe, který má Afghan a psychický high Skunku #1. Má plnou chuť lesního ovoce. Tato velmi vitální rostlina potřebuje jen dva týdny vegetativní fáze. Poté trvá dalších 8–9 týdnů kvetení. Při pěstování indoor se dočkáte vynikajícího výnosu mezi 550 a 650 gramy na m². Rostlině se daří ve sklenících, kde se při optimálních podmínkách dočkáte výnosu přes dva kilogramy na rostlinu.

Morning Glory Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Afghani x Hawaiian x Skunk #1
550 gr/m˛
60 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
90/100cm
100cm
40%
60%
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Afghani x Hawaiian x Skunk #1
550 gr/m˛
60 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
90/100cm
100cm
40%
60%
NE

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod tou výhradou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že konopná semena jsou v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.