NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
LSD
LSD 1LSD 2LSD 3LSD 4LSD 5
LSD 6LSD 7LSD 8LSD 9LSD 10

LSD STRAIN

PSYCHEDELICKá KLASIKA OD BARNEY'S FARM, KTERá VáS ODPáLí DO JINé DIMENZE!

Cup Winner
RATING
Original Skunk #1 x Afghan Indica
33% OFF
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

LSD Semena Konopi

LSD je odrůda odolná vůči plísním a škůdcům, které se daří v prakticky všech pěstebních podmínkách. Své jméno získala od party v Barney's Farm díky silnému tripovému účinku. Snadno se pěstuje a jen s troškou snahy se pěstitel dočká velmi vysokého výnosu se skvělým účinkem, za který vyhrála i ocenění. Vůně je LSD připomíná zemité pižmo s intenzivním pachem kaštanu. LSD přináší euforický a velmi intenzivní uvolňující účinek.Je LSD indika nebo sativa?
Strain LSD od Barneys Farm je 30% Sativa 70% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu LSD?
Pro správné skladování semen LSD se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu LSD?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu LSD. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena LSD umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena LSD vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy LSD?
Semena konopné odrůdy LSD klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

LSD Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Original Skunk #1 x Afghan Indica
Společenskost, tělesná stimulace, euforie, povznesené pocity
800 gr/plant
550-650 gr/m˛
60 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
90/100cm
90-110cm
120-150cm
STŘEDNĚ VELKÝ
70%
30%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Zemitě kaštanová, citrónová až citrusová, sladkokyselá
Pižmová, zemitě květinová, bylinková, skunková, čpavá
4
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Original Skunk #1 x Afghan Indica
Společenskost, tělesná stimulace, euforie, povznesené pocity
800 gr/plant
550-650 gr/m˛
60 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
90/100cm
90-110cm
120-150cm
STŘEDNĚ VELKÝ
70%
30%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
STŘEDNĚ VELKÝ
ANO
Zemitě kaštanová, citrónová až citrusová, sladkokyselá
Pižmová, zemitě květinová, bylinková, skunková, čpavá
4
4
4
4
4
2

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.