NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Liberty Haze
Liberty Haze 1Liberty Haze 2Liberty Haze 3Liberty Haze 4Liberty Haze 5
Liberty Haze 6Liberty Haze 7Liberty Haze 8Liberty Haze 9Liberty Haze 10

LIBERTY HAZE STRAIN

KLASICKá HAZE OVěNčENá TROFEJEMI A říZNUTá BOROVICOVýM CHEMDAWGEM!

Cup Winner
RATING
G13 x ChemDawg 91
33% OFF
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Liberty Haze Semena Konopi

LIBERTY HAZE vznikla zkřížením G13 a rychle kvetoucí odrůdy ChemDawg 91. Tento strain v sobě nese charakteristiky indiky i sativy a má krátkou dobu kvetení (8–9 týdnů) a dorůstá střední výšky. Skvěle se jí daří jak při indoor, tak při outdoor pěstování. Dlouhé kompaktní palice nabírají velikost až během posledních týdnů a jsou zdobeny nádhernými červenými a fialovými kalichy. Nástup účinku Liberty Hazeje okamžitý a euforické stavy vydrží dlouhou dobu. Tato odrůda má zřetelnou a osvěžující citrónovou chuť a vůni.Je Liberty Haze indika nebo sativa?
Strain Liberty Haze od Barneys Farm je 60% Sativa 40% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Liberty Haze?
Pro správné skladování semen Liberty Haze se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Liberty Haze?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Liberty Haze. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Liberty Haze umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Liberty Haze vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Liberty Haze?
Semena konopné odrůdy Liberty Haze klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Liberty Haze Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
G13 x ChemDawg 91
Dlouhotrvající, uklidnění, hihňání, euforie, tvořivost
800 gr/plant
500-600 gr/m˛
60 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
100/110cm
100-110cm
120-150cm
STŘEDNĚ VELKÝ
40%
60%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
Borovicová, limetková, bylinková
Pižmová, zemitá, skunková
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
G13 x ChemDawg 91
Dlouhotrvající, uklidnění, hihňání, euforie, tvořivost
800 gr/plant
500-600 gr/m˛
60 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
100/110cm
100-110cm
120-150cm
STŘEDNĚ VELKÝ
40%
60%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
NE
Borovicová, limetková, bylinková
Pižmová, zemitá, skunková

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.