NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Laughing Buddha
Laughing Buddha 1Laughing Buddha 2Laughing Buddha 3Laughing Buddha 4Laughing Buddha 5
Laughing Buddha 6Laughing Buddha 7Laughing Buddha 8Laughing Buddha 9Laughing Buddha 10

LAUGHING BUDDHA STRAIN

KDO Má RáD SATIVY, TEN SI ZAMILUJE I KOMBINACI DVOU KLASIK V PODOBě LAUGHING BUDDHA

Cup Winner
RATING
Thai x Jamaican
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Laughing Buddha Semena Konopi

LAUGHING BUDDHA je skoro čistá sativa, která vznikla zkřížením naší původní thajské sativy a jamajského hybridu.Tato rostlina dotůstající výšky jednoho metru má delší periodu kvetení, ale odmění se vám velkými, hutnými a těžkými palicemi. V posledních třech týdnech kvetení je nutno těžké větve podepírat. LAUGHING BUDDHA je nádherná a voňavá odrůda se sladkou vůní exotického ovoce. Účinek je velmi sativní, energický.Je Laughing Buddha indika nebo sativa?
Strain Laughing Buddha od Barneys Farm je 80% Sativa 20% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Laughing Buddha?
Pro správné skladování semen Laughing Buddha se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Laughing Buddha?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Laughing Buddha. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Laughing Buddha umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Laughing Buddha vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Laughing Buddha?
Semena konopné odrůdy Laughing Buddha klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Laughing Buddha Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Thai x Jamaican
Soustředěnost, produktivita, hihňání, energičnost, tvořivost, euforie
800 gr/plant
500-600 gr/m˛
70 - 75
ŘÍJEN
3rd-4th week
100/110cm
100-110cm
120-150cm
STŘEDNĚ VELKÝ
20%
80%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
Pražený pepř, ananas, citrón, bylinky
Svěží, sladká, po exotickém ovoci
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Thai x Jamaican
Soustředěnost, produktivita, hihňání, energičnost, tvořivost, euforie
800 gr/plant
500-600 gr/m˛
70 - 75
ŘÍJEN
3rd-4th week
100/110cm
100-110cm
120-150cm
STŘEDNĚ VELKÝ
20%
80%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
ANO
Pražený pepř, ananas, citrón, bylinky
Svěží, sladká, po exotickém ovoci

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.