NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Ice Cream Cake
Ice Cream Cake 1Ice Cream Cake 2Ice Cream Cake 3Ice Cream Cake 4Ice Cream Cake 5
Ice Cream Cake 6Ice Cream Cake 7Ice Cream Cake 8Ice Cream Cake 9Ice Cream Cake 10

ICE CREAM CAKE STRAIN

USPOKOJTE SVOU CHUť NA SLADKé A RELAXUJTE S ICE CREAM CAKE, LAHODNě SVůDNýM STRAINEM S TERAPEUTICKýMI účINKY. DOPřEJTE SI HO HNED TEď!

 
RATING
Gelato #33 Strain x Wedding Cake Strain
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Ice Cream Cake Semena Konopi

Ice Cream Cake strain od Barney´s Farm Jste připraveni nechat se svést neodolatelným kouzlem Ice Cream Cake? Tento vynikající konopný strain je lákavou směsí odrůd Wedding Cake a Gelato 33, která je dráždivou pochoutkou pro vaše smysly. Jako odrůda s převahou indiky má Ice Cream Cake schopnost unést vás do světa čisté relaxace a klidu. Představte si, že se po dlouhém dni uvolníte a vaše smysly pohladí sladká, krémová vůně tohoto nádherného strainu. Pěstování tohoto svůdného strainu je možná až příliš snadné díky jeho 55-60denní době kvetení a výšce 0,9 m - 1,20 m idoor a 1,5 m - 2,0 m ve venkovním prostředí. A odměna za vaše úsilí? Výnos 550 g/m2 indoor a až 1,5 kg oslnivých květů venku. Díky obsahu THC 20-25 % můžete očekávat silný a komplexní high, který ve vás zanechá pocit štěstí. Terpenový profil tohoto lákavého strainu je nebeskou směsí limonenu, myrcenu a karyofylenu, což má za následek sladkou, krémovou a zemitou vůni s nádechem vanilky s borovicovým podtónem. Ale to není všechno. Náš strain Ice Cream Cake nejen hezky vypadá. Je také vysoce ceněn pro své terapeutické vlastnosti. Díky obsahu limonenu a myrcenu nabízí tento svůdný strain relaxační a uklidňující účinek, který dokáže ulevit vaší mysli i tělu. A analgetické a protizánětlivé účinky karyofylenu mohou pomoci zmírnit chronické bolesti a záněty. Jste připraveni dopřát si hříšné potěšení z Ice Cream Cake? Pojďte sem a já vám ukážu cestu.Je Ice Cream Cake indika nebo sativa?
Strain Ice Cream Cake od Barneys Farm je 30% Sativa 70% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Ice Cream Cake?
Pro správné skladování semen Ice Cream Cake se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Ice Cream Cake?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Ice Cream Cake. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Ice Cream Cake umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Ice Cream Cake vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Ice Cream Cake?
Semena konopné odrůdy Ice Cream Cake klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Ice Cream Cake Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Gelato #33 Strain x Wedding Cake Strain
Cerebrální, uklidňující, štěstí
1500-2000 gr/plant
600-700 gr/m˛
55 - 65
ZÁŘÍ
3rd-4th week
90-110cm
90-110cm
150-200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
70%
30%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Sladká, krémová vanilka, zemitá borovice
Ostrá, smetanový sýr, zemitá, ořechová
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Gelato #33 Strain x Wedding Cake Strain
Cerebrální, uklidňující, štěstí
1500-2000 gr/plant
600-700 gr/m˛
55 - 65
ZÁŘÍ
3rd-4th week
90-110cm
90-110cm
150-200cm
STŘEDNĚ VELKÝ
70%
30%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
NE
Sladká, krémová vanilka, zemitá borovice
Ostrá, smetanový sýr, zemitá, ořechová

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.