NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Gorilla Zkittlez Auto
Gorilla Zkittlez Auto 1Gorilla Zkittlez Auto 2Gorilla Zkittlez Auto 3Gorilla Zkittlez Auto 4Gorilla Zkittlez Auto 5
Gorilla Zkittlez Auto 6Gorilla Zkittlez Auto 7Gorilla Zkittlez Auto 8Gorilla Zkittlez Auto 9Gorilla Zkittlez Auto 10

GORILLA ZKITTLEZ AUTO STRAIN

ŘíZNá DUHA OVOCNýCH PříCHUTí!

 
RATING
Gorilla Glue x Zkittlez x BF Super Auto #1
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Gorilla Zkittlez Auto Semena Konopi

GORILLA ZKITTLEZ AUTO – Feminizovaný bestseller z naší kalifornské kolekce právě přešel do samonakvétací podoby. S odrůdou GORILLA ZKITTLEZ AUTO můžete perlit celý den.   Chuťové pohárky vám explodují ovocnými příchutěmi jako nikdy předtím. Původní kříženec Gorilla Glue a Zkittlez byl nyní nakřížen s naší kmenovou BF Super Auto #1, čímž získala úžasnou sílu a odolnost proti škůdcům a stresu. Kořenová struktura zděděná po naší Super Auto #1 se probudí k životu od prvního dne. Tato neuvěřitelně aromatická samonakvétačka doslova vybuchne do podoby vánočního stromku s vůní borovice během pouhých 75 dní, čímž vytvoří hojnost nádherných květů kushe pokrytých nesčetnými šťavnatými trichomy. Konečná výška bude při pěstování indoor 80 až 100 cm a výnos v průměru 420 g/m². Užijte si nářez v podání zabijáckých amerických genetik ‘Gorilla Glue + Zkittlez’ zkušeně skloubených do fantastického automatu s 20% obsahem THC, jak potvrzuje tým v Barneys Farm Lab. Pozor ale na přetížení smyslů: z vůně a léčebných účinků GORILLA ZKITTLEZ AUTO se vám může zamotat palice!

Sledujte Toni13, oficiálního testovacího growera Barney's Farm – již dnes! Sledujte jeho poslední grow test odrůdy GORILLA ZKITTLEZ AUTO – https://cultivandomedicina.com/blog-cultivo-marihuana – https://www.facebook.com/pg/Toni13A/posts/Je Gorilla Zkittlez Auto indika nebo sativa?
Strain Gorilla Zkittlez Auto od Barneys Farm je 25% Sativa 75% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Gorilla Zkittlez Auto?
Pro správné skladování semen Gorilla Zkittlez Auto se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Gorilla Zkittlez Auto?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Gorilla Zkittlez Auto. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Gorilla Zkittlez Auto umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Gorilla Zkittlez Auto vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Gorilla Zkittlez Auto?
Semena konopné odrůdy Gorilla Zkittlez Auto klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Gorilla Zkittlez Auto Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
Gorilla Glue x Zkittlez x BF Super Auto #1
Povznášející a euforický
130-200 gr/plant
450 - 500 gr/m˛
75 - 80
80-100cm
90-120cm
STŘEDNĚ VELKÝ
75%
25%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Ovocná eploze
Letní ovoce
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
INDOOR/OUTDOOR
Gorilla Glue x Zkittlez x BF Super Auto #1
Povznášející a euforický
130-200 gr/plant
450 - 500 gr/m˛
75 - 80
80-100cm
90-120cm
STŘEDNĚ VELKÝ
75%
25%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
STŘEDNĚ VELKÝ
ANO
Ovocná eploze
Letní ovoce

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.