NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Gary Payton

GARY PAYTON STRAIN

VýJIMEčNé GENETIKY, VýRAZNý CHUťOVý PROFIL, VELKý SKLIZňOVý POTENCIáL.

 
RATING
Y Griega Strain x Snowman Strain
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Gary Payton Semena Konopi

Odrůda Gary Payton, pojmenovaná po legendárním americkém basketbalistovi, je několikanásobným vítězem Cannabis Cupu a výsostnou ukázkou umění šlechtění konopí. Tento unikátní hybrid , mírně se přilánějící k sativě, je křížencem mezi proslulými strainy Y Griega a Snowman. Není to ale jen jméno, které Gary Paytona odlišuje od ostatních. Tento strain si rychle získal pověst pro svou výjimečnou kvalitu, charakteristický profil chuti, velký potenciál sklizně a vyvážené účinky, což z něj činí v komunitě konopí významnou položku.

Květy jsou směsicí hlubokých zelených a fialových barev, jsou štědře posypané trichomy, což jim dává mrazivý vzhled. Nápadný kontrast barev je okouzlující a naznačuje složitost a hloubku, kterou tento strain nabízí. Aromatické tóny kořeněných bylin a pronikavého dieselu s nádechem sladkých bobulových podtónů dráždí čichové smysly a připravují pódium pro nadcházející zážitek.

Chuť Gary Paytona je stejně nezapomenutelná jako jeho aroma. Když kouř nebo pára dosáhne patra, uživatelé jsou zavaleni symfonií chutí. Zemité podtóny jsou doplněny směsí kořeněných a sladkých tónů vytvářejících mnohostrannou chuť, která příjemně přetrvává. Tato harmonická směs chutí činí Gary Paytona oblíbeným mezi těmi, kdo oceňují bohatou a robustní chuť.

Pokud jde o účinky, hraje Gary Payton opravdu vlastní ligu. Nabízí vyvážený a šťastný pocit s konzistentním obsahem 25% THC+, který uspokojuje jak mysl, tak tělo. Očekávejte počáteční cerebrální nával, poskytující výbuch energie a zvýšené soustředění. Postupně se vše transformuje do uklidňujícího tělesného high, uvolňuje napětí a podporuje relaxaci bez toho, aby účinky vedly k přílišné sedaci.

Pěstování Gary Paytona může být pro pěstitele naplňující činností. Projevuje energický růst a odolnost, dobře se přizpůsobuje různým pěstebním podmínkám. Uvnitř dosahuje 80-90 cm, venku může Gary Payton dosáhnout 1,5 metru.

Rostliny se vyznačují robustní strukturou a neuvěřitelným potenciálem výnosu. Ačkoli vyžaduje pozornost a péči, výsledkem je bohatá sklizeň kvalitních palic, až 700g/m² uvnitř a až 1kg na rostlinu venku, takže vložené úsilí za to stojí. Doba květu uvnitř je 65-70 dní, venku bude strain Gary Payton hotový do poloviny října.Je Gary Payton indika nebo sativa?
Strain Gary Payton od Barneys Farm je 55% Sativa 45% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Gary Payton?
Pro správné skladování semen Gary Payton se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Gary Payton?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Gary Payton. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Gary Payton umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Gary Payton vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Gary Payton?
Semena konopné odrůdy Gary Payton klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Gary Payton Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Y Griega Strain x Snowman Strain
Euforický, šťastný, uvolňující
1500 gr/plant
600-700 gr/m˛
65 - 70
ŘÍJEN
2nd-3rd week
80-90cm
80-110cm
150-180cm
STŘEDNĚ VELKÝ
45%
55%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
Diesel, kořeněné bylinky, sladké bobule
Ostrá a zemitá vůně se sladkými tóny
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Y Griega Strain x Snowman Strain
Euforický, šťastný, uvolňující
1500 gr/plant
600-700 gr/m˛
65 - 70
ŘÍJEN
2nd-3rd week
80-90cm
80-110cm
150-180cm
STŘEDNĚ VELKÝ
45%
55%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
NE
Diesel, kořeněné bylinky, sladké bobule
Ostrá a zemitá vůně se sladkými tóny

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.