NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Critical Kush Auto
Critical Kush Auto 1Critical Kush Auto 2Critical Kush Auto 3Critical Kush Auto 4Critical Kush Auto 5
Critical Kush Auto 6Critical Kush Auto 7Critical Kush Auto 8Critical Kush Auto 9Critical Kush Auto 10

CRITICAL KUSH AUTO

RYCHLE DOSTUPNá KVALITA - CRITICAL KUSH AUTO DOZRáVá ZA POUHýCH 9 TýDNů!

 
RATING
Critical Kush x BF Super Auto #1
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

CRITICAL KUSH AUTO™ Semena Konopi

Jeden z nejpopulárnějších strainů od BARNEYS FARM® je nyní dostupný v samonakvétací verzi. Seznamte se s CRITICAL KUSH AUTO™. Tato odrůda vznikla zkřížením CRITICAL KUSH™ s naší nejlepší samonakvétací rostlinou určenou ke šlechtění. Zralá je během osmi až devíti týdnů. Kvetení začíná v pátém týdnu a během dalších čtyř týdnů dosáhne výšky až 75 centimetrů. Z hlavního stonku vybíhá několik postranních větví plných chutných, těžkých a kompaktních palic. V chuti a vůni převažují zemité tóny se stopami kushe. Jedná se o úžasnou odrůdu pro milovníky indik.

Critical Kush Auto Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
Critical Kush x BF Super Auto #1
Relaxace, uklidnění, ospalost, duševní stimulace
550 gr/m˛
70 - 80
70/80cm
70/80cm
70-100cm
NÍZKÁ
90%
10%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Borovicová, kush
Jemná, zemitá, ovocná
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
INDOOR/OUTDOOR
Critical Kush x BF Super Auto #1
Relaxace, uklidnění, ospalost, duševní stimulace
550 gr/m˛
70 - 80
70/80cm
70/80cm
70-100cm
NÍZKÁ
90%
10%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
NE
Borovicová, kush
Jemná, zemitá, ovocná

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.