NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Critical Kush
Critical Kush 1Critical Kush 2Critical Kush 3Critical Kush 4Critical Kush 5
Critical Kush 6Critical Kush 7Critical Kush 8Critical Kush 9Critical Kush 10

CRITICAL KUSH STRAIN

PRVOTříDNí KřížENEC OG KUSHE VáM UKážE, ZAč JE TOHO LOKET!

Cup Winner
RATING
Critical Mass x OG Kush
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Critical Kush Semena Konopi

CRITICAL KUSH vznikl spojením proslulého Critical Mass s naším vlastním strainem OG Kush. Jde o extrémně vitální, obrovsky výnosnou a silnou indiku. Pěstitele nadchnou lepkavé palice pokryté krystaly, nádherná vůně a nakonec i ohromující účinky. Tento nový hybrid je svědectvím o významném pokroku v moderním šlechtění konopí. Vzhledem k převaze indiky je vhodný pro relaxaci, zmírnění bolesti a působí proti nespavosti. Při pěstování indoor kvete pouhých osm týdnů a dosahuje střední výšky.Je Critical Kush indika nebo sativa?
Strain Critical Kush od Barneys Farm je 100% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Critical Kush?
Pro správné skladování semen Critical Kush se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Critical Kush?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Critical Kush. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Critical Kush umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Critical Kush vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Critical Kush?
Semena konopné odrůdy Critical Kush klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Critical Kush Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Critical Mass x OG Kush
Stimulace, uklidnění, relaxace
1000 gr/plant
550-650 gr/m˛
55 - 60
ZÁŘÍ
3rd-4th week
100/110cm
100-110cm
120-150cm
STŘEDNĚ VELKÝ
100%
100% Indica
Svěže borovicová, sladce citrónová, štiplavá
Zemitá, bylinková, naftová
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Critical Mass x OG Kush
Stimulace, uklidnění, relaxace
1000 gr/plant
550-650 gr/m˛
55 - 60
ZÁŘÍ
3rd-4th week
100/110cm
100-110cm
120-150cm
STŘEDNĚ VELKÝ
100%
100% Indica
NE
Svěže borovicová, sladce citrónová, štiplavá
Zemitá, bylinková, naftová

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.