NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ

CANAPA IN MOSTRA NAPOLI

Canapa In Mostra Naples 2019 saw its 5th instalment and the Barney's Farm team were glad to be a part of the massive event that saw thousands of attendees from around the globe! 

Last year's Canapa in Mostra Naples had over 80 exhibitors from across the industry showing visitors and the residents of Italy the wonders and uses of Cannabis and Hemp across different industries.

We can't wait to return to Canapa in Mostra Naples in 2020 and you be sure that no matter how you use hemp, there is definitely going to be something for you!

Now Lets Bring On The 6th Installment Of Canapa In Mostra In 2020! 

Make sure to keep up to date through our Facebook page where we will be giving you all of the latest news about this Expo and every other major part of the Cannabis Calendar!

Canapa In Mostra Naples - Mostra d'Oltremare
Canapa In Mostra Naples - 11AM - 8PM
Canapa In Mostra Naples - http://www.go2.it/evento/canapa_in_mostra_2016/2634
EVENT GALLERY
EVENT VIDEOS

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.