NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Blueberry OG
Blueberry OG 1Blueberry OG 2Blueberry OG 3Blueberry OG 4Blueberry OG 5
Blueberry OG 6Blueberry OG 7Blueberry OG 8Blueberry OG 9Blueberry OG 10

BLUEBERRY OG STRAIN

POZVEDNěTE SVůJ DEN NA VYšší úROVEň A NECHTE BOLEST ROZPLYNOUT S NAšíM BLUEBERRY OG!

 
RATING
BlueBerry x OG Kush
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Blueberry OG Semena Konopi

Spojit dvě světově ceněné odrůdy a přitom zachovat jejich nejvyhlášenější vlastnosti byl vpravdě nelehký úkol. V případě BLUEBERRY OG se nám to povedlo. Vytvořili jsme odrůdu, která se vyznačuje klasickou silou indiky po vzoru Blueberry a zároveň je obohacena o psychoaktivní charakter zděděný po proslulém OG Kush. Tento luxusní a velmi vděčný hybrid vyrazí každému pěstiteli dech. Na zrající kytce bují obrovské hrozny palic, z nichž se line bohaté aroma ve znamení sladkého citrusu a pižma. Rostliny jsou středně vysoké a mají mnoho bočních větví, které zvyšují výnos až na 700 g/m2.Je Blueberry OG indika nebo sativa?
Strain Blueberry OG od Barneys Farm je 30% Sativa 70% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Blueberry OG?
Pro správné skladování semen Blueberry OG se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Blueberry OG?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Blueberry OG. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Blueberry OG umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Blueberry OG vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Blueberry OG?
Semena konopné odrůdy Blueberry OG klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Blueberry OG Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
BlueBerry x OG Kush
Povznášející pocity, duševní stimulace, euforie, uvolnění těla i mysli, sedativní
1000 gr/plant
550-650 gr/m˛
55 - 65
ZÁŘÍ
3rd-4th week
VYSOKÝ
100-120cm
100-110cm
120-150cm
STŘEDNĚ VELKÝ
70%
30%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Borůvková, pižmová, citrusová, borovicová, celkově bohatá
Citrónová, borovicová, pomerančová
4
20ltr
Cool, Hot & Temperate
Stable
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
BlueBerry x OG Kush
Povznášející pocity, duševní stimulace, euforie, uvolnění těla i mysli, sedativní
1000 gr/plant
550-650 gr/m˛
55 - 65
ZÁŘÍ
3rd-4th week
VYSOKÝ
100-120cm
100-110cm
120-150cm
STŘEDNĚ VELKÝ
70%
30%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
VYSOKÝ
ANO
Borůvková, pižmová, citrusová, borovicová, celkově bohatá
Citrónová, borovicová, pomerančová
4
4
4
4
20ltr
Cool, Hot & Temperate
Stable
2

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.