NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Blue Cheese
Blue Cheese 1Blue Cheese 2Blue Cheese 3Blue Cheese 4Blue Cheese 5
Blue Cheese 6Blue Cheese 7Blue Cheese 8Blue Cheese 9Blue Cheese 10

BLUE CHEESE STRAIN

S TOUTO OBLíBENOU KLASIKOU SE SVěT ROZPLYNE A STANE SE Z NěJ HEBKé KLUBíčKO NA HRANí.

 
RATING
Original Cheese x Blueberry
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Blue Cheese Semena Konopi

Odrůda BLUEBERRY CHEESE od Barney´s Farm je jednou z nejlepších a nejsilnějších na trhu a zaručuje ohromující účinek. Tato velmi výnosná odrůda se snadno pěstuje a produkuje voňavé a chutné palice. Doba kvetení je krátká. Nízká a podsaditá rostlina má silné postranní větve, na kterých se tvoří lepkavé květy. Intenzivní vůně vyzrálého sýra je zjemněna sladkou chutí borůvek. Účinek je silný, uklidňující a hluboce uvolňující. Skutečná senzace pro milovníky indik. Odrůda je dostupná v samonakvétací variantě (automat).Je Blue Cheese indika nebo sativa?
Strain Blue Cheese od Barneys Farm je 20% Sativa 80% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Blue Cheese?
Pro správné skladování semen Blue Cheese se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Blue Cheese?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Blue Cheese. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Blue Cheese umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Blue Cheese vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Blue Cheese?
Semena konopné odrůdy Blue Cheese klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Blue Cheese Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Original Cheese x Blueberry
Radost, euforie, hluboká tělesná relaxace, ospalost, tvořivost, hlad
800 gr/plant
500-600 gr/m˛
60 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
80-110cm
80-110cm
120-150cm
STŘEDNĚ VELKÝ
80%
20%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Borůvková, sýrová, smetanová, kořeněná, sladká
Plísňový sýr, sladce borůvková, zemitě čpavá, sladká
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Original Cheese x Blueberry
Radost, euforie, hluboká tělesná relaxace, ospalost, tvořivost, hlad
800 gr/plant
500-600 gr/m˛
60 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
80-110cm
80-110cm
120-150cm
STŘEDNĚ VELKÝ
80%
20%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
NE
Borůvková, sýrová, smetanová, kořeněná, sladká
Plísňový sýr, sladce borůvková, zemitě čpavá, sladká

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.