NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Blue Cheese Auto
Blue Cheese Auto 1Blue Cheese Auto 2Blue Cheese Auto 3Blue Cheese Auto 4Blue Cheese Auto 5
Blue Cheese Auto 6Blue Cheese Auto 7Blue Cheese Auto 8Blue Cheese Auto 9Blue Cheese Auto 10

BLUE CHEESE AUTO STRAIN

SýROVé PALICE JEN ZA PáR TýDNů DíKY SAMONAKVéTACí VERZI NAší KLASIKY BLUEBERRY CHEESE!

 
RATING
Cheese x Blueberry x Ruderalis
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Blue Cheese Auto Semena Konopi

Samonakvétací verze naší klasiky BLUE CHEESE s vysokým výnosem a snadným pěstováním. Díky tomu jde o jednu z nejlepších odrůd na trhu s automaty. Tato prvotřídní odrůda je výsledkem vyspělého šlechtění odrůd BLUE CHEESE a unikátní odrůdy ruderalis. BLUEBERRY CHEESE AUTO roste bez větší námahy a daří se mu ve většině podmínek. Růst přejde v květ automaticky během pěti týdnů. Vůně je zemitá s nezaměnitelnými stopami delikátního sýra, každý se k ní rád vrací. V této samonakvétací rostlině převažuje BLUEBERRY CHEESE. Právě z toho důvodu se k němu budete chtít neustále vracet.Je Blue Cheese Auto indika nebo sativa?
Strain Blue Cheese Auto od Barneys Farm je 20% Sativa 80% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Blue Cheese Auto?
Pro správné skladování semen Blue Cheese Auto se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Blue Cheese Auto?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Blue Cheese Auto. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Blue Cheese Auto umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Blue Cheese Auto vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Blue Cheese Auto?
Semena konopné odrůdy Blue Cheese Auto klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Blue Cheese Auto Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
Cheese x Blueberry x Ruderalis
Relaxace, veselí, duševní stimulace, mírumilovnost, uklidnění, povznesení
180-250 gr/plant
450 – 550 gr/m˛
500
70 - 75
80-100cm
90-120cm
NÍZKÁ
80/100cm
80%
20%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
Kořeněná, jemně krémově sýrová, lesní plody s převahou borůvek
Zralý sýr, sladce ovocná, skunkově řízná
TEPLÉ
Stable
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
indoor
Cheese x Blueberry x Ruderalis
Relaxace, veselí, duševní stimulace, mírumilovnost, uklidnění, povznesení
180-250 gr/plant
450 – 550 gr/m˛
500
70 - 75
80-100cm
90-120cm
NÍZKÁ
80/100cm
80%
20%
PŘEVÁŽNĚ INDIKA
NE
Kořeněná, jemně krémově sýrová, lesní plody s převahou borůvek
Zralý sýr, sladce ovocná, skunkově řízná
4
TEPLÉ
Stable
1

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.