NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Blue Mammoth Auto
Blue Mammoth Auto 1Blue Mammoth Auto 2Blue Mammoth Auto 3Blue Mammoth Auto 4Blue Mammoth Auto 5
Blue Mammoth Auto 6Blue Mammoth Auto 7Blue Mammoth Auto 8Blue Mammoth Auto 9Blue Mammoth Auto 10

BLUE MAMMOTH AUTO

UžIJTE SI TUTO POVZNášEJíCí, EUFORICKOU A RYCHLE KVETOUCí BORůVKOVOU SAMONAKVéTAčKU!

 
RATING
Blueberry Skunk x Lowryder #1
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ
  • Je nám líto, tato semena momentálně nejsou dostupná.
  • Máme vám zaslat e-mail, až bude toto semeno opět na skladě?

BLUE MAMMOTH AUTO™ Semena Konopi

BLUE MAMMOTH AUTO™ je křížencem Blueberry Skunku s naším vlastním a velmi stabilním Lowryderem #1. Jde o jednu z našich nejlepších automatických odrůd jak pro znalce, tak pro domácí pěstitele. BLUE MAMMOTH AUTO™ přejde z vegetativní fáze na kvetení za 35 dní. Výnos z něj je až 150 gramů na jednu rostlinu za pouhých 75 dní. Tuto rostlinu je skutečně snadné vypěstovat. Její účinky jsou uvolňující. Podporuje je úžasná vůně indiky Blueberry.

Blue Mammoth Auto Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
Blueberry Skunk x Lowryder #1
klid, ztišení, relaxace, povznesenost, ukecanost
650 gr/m˛
70 - 75
100/120cm
120cm
80%
20%
borůvková, po plísňovém sýru, zemitá
sladká, melounová, skunková
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
SAMONAKVÉTACÍ
INDOOR/OUTDOOR
Blueberry Skunk x Lowryder #1
klid, ztišení, relaxace, povznesenost, ukecanost
650 gr/m˛
70 - 75
100/120cm
120cm
80%
20%
NE
borůvková, po plísňovém sýru, zemitá
sladká, melounová, skunková

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.