NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Bad Azz Kush
Bad Azz Kush 1Bad Azz Kush 2Bad Azz Kush 3Bad Azz Kush 4Bad Azz Kush 5
Bad Azz Kush 6Bad Azz Kush 7Bad Azz Kush 8Bad Azz Kush 9

BAD AZZ KUSH STRAIN

UVOLNěTE SVOU MYSL A ZKROťTE BOLEST S TOUTO NESKUTEčNOU INDIKOU Z L.A.!

Cup Winner
RATING
Original OG x Urkel x Afghan Kush
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ
  • Je nám líto, tato semena momentálně nejsou dostupná.
  • Máme vám zaslat e-mail, až bude toto semeno opět na skladě?

Bad Azz Kush Semena Konopi

BAD AZZ KUSH je odrůda, která vznikla vyšlechtěním pravé indiky, jejíž historie sahá až do roku 98 v Los Angeles. BAD AZZ KUSH je výsledkem roků pečlivé a vytrvalé selekce našich přátel v L.A. Křížení Original OG s Afghan Kush a následné zkřížení s Urkel dalo vzniknout odrůdě BAD AZZ KUSH.   Rostlina se může v období květu vytáhnout a bude potřebovat dostatečný prostor pro vývoj obrovských palic. Jedná se o odrůdu produkující velké množství pryskyřice s lákavou a jedinečnou prvotřídní vůní lesního ovoce. Zvláštní poděkování dlužíme našemu příteli rapperovi Bad Azzovi z Tha Dogg Pound Gangsta Crips.Je Bad Azz Kush indika nebo sativa?
Strain Bad Azz Kush od Barneys Farm je 100% Indica

Jak nejlépe skladovat semena strainu Bad Azz Kush?
Pro správné skladování semen Bad Azz Kush se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, nejlépe v chladničce s řádným označením a datováním, a nezamrazovat je.

Jaký je nejlepší způsob klíčení semen strainu Bad Azz Kush?
Pokud je to ve vaší lokalitě povoleno, existuje řada technik klíčení semen konopného stranu Bad Azz Kush. Metoda s využitím papírových ubrousků je běžná metoda, při níž se semena Bad Azz Kush umístí na vlhký papírový ubrousek a přikryjí se dalším vlhkým papírovým ubrouskem, aby se udržela vlhká. Poté papírové ubrousky uložte na teplém a tmavém místě a každý den je kontrolujte, aby zůstaly vlhké. Když semena Bad Azz Kush vyklíčí, opatrně je vložte do půdy nebo podobného růstového média.

Jaká je nejlepší teplota pro naklíčení semen konopné odrůdy Bad Azz Kush?
Semena konopné odrůdy Bad Azz Kush klíčí při teplotách od 21 °C – 32 °C. Teploty pod 21 °C a přes 32 °C mohou zabránit zdravému klíčení. Nízké teploty zpomalí nebo dokonce zcela zastaví klíčení. Vysoké teploty mohou zapříčinit špatné klíčení, zakrnělý nebo pomalý růst a také zvyšují možnost vysušení semen.

Bad Azz Kush Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Original OG x Urkel x Afghan Kush
Fyzické účinky, euforie, veselí, relaxace
700 gr/m˛
55 - 60
ZÁŘÍ
3rd-4th week
100/110cm
100/110cm
100/110cm
STŘEDNĚ VELKÝ
100%
100% Indica
Borůvková, bylinná, kořeněná, sladká
Ovocná, zemitá, borovicová
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Original OG x Urkel x Afghan Kush
Fyzické účinky, euforie, veselí, relaxace
700 gr/m˛
55 - 60
ZÁŘÍ
3rd-4th week
100/110cm
100/110cm
100/110cm
STŘEDNĚ VELKÝ
100%
100% Indica
NE
Borůvková, bylinná, kořeněná, sladká
Ovocná, zemitá, borovicová

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.