NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Amnesia Lemon
Amnesia Lemon 1Amnesia Lemon 2Amnesia Lemon 3Amnesia Lemon 4Amnesia Lemon 5
Amnesia Lemon 6Amnesia Lemon 7Amnesia Lemon 8Amnesia Lemon 9Amnesia Lemon 10

AMNESIA LEMON STRAIN

POVZNESTE SE DO OBLAK S NAšíM ENERGICKýM šAMPIóNEM AMNESIA LEMON...

Cup Winner
RATING
Amnesia Haze x Lemon Skunk
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

Amnesia Lemon Semena Konopi

AMNESIA LEMON™ vzešla ze spolupráce s Barney's a legendárního Somy a v roce 2004 vyhrála Cannabis Cup. Po tomto obrovském vítězství předal Soma svůj nejlepší fenotyp Amnesia Haze společnosti Barney's Farm Labs. AMNESIA LEMON™ je lahodná směs vytvořená křížením Amnesia Haze s odrůdou Lemon Skunk.   Dráždivé chutě v kombinaci se silou a odolností obou linií daly vzniknout tomuto velkolepému strainu. Z povznášejících psychických účinků je cítit vliv sativy. AMNESIA LEMON™ má cyklus kvetení pouhých 8 až 9 týdnů, dorůstá střední výšky a tvoří podlouhlé hutné palice.

Amnesia Lemon Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Amnesia Haze x Lemon Skunk
Povznášející, duševně stimulující
550 gr/m˛
60 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
100/110cm
100/110cm
100/110cm
40%
60%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
Citrónová, kořeněná, sladká
Exotická, zemitá, citrusová
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Amnesia Haze x Lemon Skunk
Povznášející, duševně stimulující
550 gr/m˛
60 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
100/110cm
100/110cm
100/110cm
40%
60%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
NE
Citrónová, kořeněná, sladká
Exotická, zemitá, citrusová

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.