NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
Domů O Barney's Barney’s Farm na turné SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ

O NÁS

Na konci 80. let vysoko v Himálajích, pod přívaly těžkého sněhu, se skupinka pěstitelů rozhodla křížit konopné odrůdy pečlivě vybrané ze všech koutů Středního východu a Asie. Během tříleté mise na nehostinném horském venkově je držely nad vodou jen bohaté sklizně kultivarů sativ a indik. Jeden z členů této skupiny se pak rozhodl stát se producentem konopných semen, a tak vznikla jedna z nejvýznamnějších společností v tomto oboru na světě. Onou společností je Barney’s Farm a její zakladatel se jmenuje Derry.

Po úspěšné šlechtitelské misi v Asii se Derry v roce 1992 vrátil do Amsterdamu se zásobou nových semínek a vzal si na starost sortiment v podniku Barney’s Coffee Shop. Popularita jeho odrůd byla taková, že se tam sjížděli lidé z celého světa.

Unikátní počátky firmy jsou jen třešničkou na dortu obliby Barney’s Farm. Jelikož se jedná o vítěze nesčetných konopných pohárů a bez oddychu nadšeně pracují na vývoji stále nových vzrušujících odrůd, není divu, že po modelech od Barney’s Farm je po celém světě taková poptávka.

Během posledních deseti let v Barney’s Farm vznikly jedny z nejpopulárnějších odrůd na světě. Díky klenotům jako G13 Haze, Liberty Haze, Amnesia Haze, Willie Nelson, Cookies Kush, Pineapple Chunk, Tangerine Dream vyhráli Cannabis Cup i další přehlídky v kategoriích inidka i sativa. Nyní se pouhých pár měsíců od uvedení na trh stal jejich největším bestsellerem Critical Kush. 

Navzdory téměř třicetileté historii semena od Barney’s Farm ani na chvíli neztratila na oblibě. Pravidelně vydávají nové odrůdy, takže stále rostoucí základna zákazníků si může užívat vysoce kvalitních semen od společnosti, která začala doslova na vrcholu a na něm už zůstala.

Telefon +31-204117249 Další údaje BTW/VAT:NL8160.12.453B01 KvK:34251957 Registrační číslo společnosti (IČO) 34251957

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod podmínkou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že prodej a držení konopných semen je v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.