NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
BYDLIŠTĚ O BARNEYS BARNEY'S FARM NA TURNE SLUžBY PRO ZáKAZNíKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Utopia Haze
Utopia Haze 1Utopia Haze 2Utopia Haze 3Utopia Haze 4Utopia Haze 5
Utopia Haze 10

UTOPIA HAZE

UTEčTE ODSUD S NAšíM BRAZILSKýM šAMPIóNEM, CO ZAHřEJE U SRDCE!

Cup Winner
RATING
Brazilian landrace
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ

UTOPIA HAZE™ Semena Konopi

UTOPIA HAZE™ je vyšlechtěná z hojně oceňované, převážně sativní odrůdy brazilského původu. Opakované zpětné křížení této úžasné odrůdy vedlo ke vzniku UTOPIA HAZE™. Když ji Barney’s Farm konečně uvedli na trh, byla žhavým favoritem na Cannabis Cupu a nakonec vyhrála kategorii Sativa a pak i hlavní cenu. Je odolná proti plísním a chorobám a dorůstá výšky až 130 cm. UTOPIA HAZE™ má úžasný výnos 650 gramů na metr čtvereční. Chutná po citrusu a mátě. Čeká vás dlouhotrvající, povznášející sativní účinek.

Utopia Haze Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Brazilian landrace
duševní stimulace, relaxace ve stylu haze, ospalost
650 gr/m˛
70 - 75
ŘÍJEN
3rd-4th week
110/130cm
110cm
130cm
STŘEDNĚ VELKÝ
10%
90%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
ovocná, kořeněná, mátová, citrusová
ovocná, dřevitá, čpavá, zemitá
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Brazilian landrace
duševní stimulace, relaxace ve stylu haze, ospalost
650 gr/m˛
70 - 75
ŘÍJEN
3rd-4th week
110/130cm
110cm
130cm
STŘEDNĚ VELKÝ
10%
90%
PŘEVÁŽNĚ SATIVA
NE
ovocná, kořeněná, mátová, citrusová
ovocná, dřevitá, čpavá, zemitá

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod tou výhradou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že konopná semena jsou v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.