NEJPRODáVANěJší NOVé PříRůSTKY ODRŮDY S VYSOKÝM OBSAHEM CBD FEMINIZOVANÁ SEMENA SAMONAKVÉTACÍ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY ZBOŽÍ
BYDLIŠTĚ O BARNEYS BARNEY'S FARM NA TURNE SLUžBY PRO ZáKAZNíKY RECENZE KOLEKCE KONOPNÝCH SEMEN FEMINIZOVANÁ SEMENA REGULÉRNÍ ODRŮDY SAMONAKVÉTACÍ SEMENA BARNEY'S ZBOŽÍ
Top Dawg
Top Dawg 1Top Dawg 2Top Dawg 3Top Dawg 4Top Dawg 5
Top Dawg 6Top Dawg 7Top Dawg 8

TOP DAWG

Cup Winner
RATING
Mexican Sativa x Afghani Indica Kush
VYBERTE SI VELIKOST BALENÍ
  • Je nám líto, tato semena momentálně nejsou dostupná.
  • Máme vám zaslat e-mail, až bude toto semeno opět na skladě?

TOP DAWG™ Semena Konopi

TOP DAWG™ vytváří hutné krásné palice, které se snadno obírají. Dospělé rostliny produkují pronikavé aroma, takže je nutné mít v pěstírně dobrý uhlíkový filtr vzduchu. Ta intenzivní vůně je to, co dělá tuto odrůdu tak výjimečnou. Odrůda se vyznačuje tóny ananasu a nese v sobě nádhernou chuť se stopami pižma. TOP DAWG™ působí uvolňujícím způsobem na tělo i mysl.

Top Dawg Semena Konopi SPECIFIKACE

FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
Mexican Sativa x Afghani Indica Kush
550 gr/m˛
60 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
80/90cm
90cm
40%
60%
SPECIFIKACE
FEMINIZOVANÁ
NORMÁLNÍ
INDOOR/OUTDOOR
Mexican Sativa x Afghani Indica Kush
550 gr/m˛
60 - 65
ŘÍJEN
1st-2nd week
80/90cm
90cm
40%
60%
NE

Pouze pro dospělé osoby

Obsah je určen pro osoby starší 18 let, vstup na stránky barneysfarm.com je vyhrazen pouze po dosažení zletilosti. V Nizozemsku je věk zletilosti určen na 18 let, nicméně ověřte si zákony své země a respektujte je.

Naše konopná semena expedujeme pod tou výhradou, že nebudou použita v rozporu se zákony dané země. Zákazníci si musejí být vědomi, že konopná semena jsou v některých zemích nelegální. Společnost Barney's Farm poskytuje semena pod podmínkou, že nebudou přepravena do zemí, kde nejsou legální. Ten, kdo tak činí, je plně zodpovědný za své jednání, a Barney’s Farm v tomto ohledu nepřijímá žádnou zodpovědnost. Naše online prodejna je provozována plně v souladu s nizozemskými zákony. Semena jsou prodávána striktně jako sběratelské suvenýry či z důvodu uskladnění a uchování genetického fondu.

Obecné právní upozornění: Klíčení semen je ve většině zemí proti zákonu, proto si prosím prostudujte zákony své země ve vztahu k semenům, pěstitelským potřebám a jiným produktům souvisejícím s konopnou kulturou. 

Vstoupit, jsem starší 18 let. Nesouhlasím.